Neler Yeni

Bu İnternet kutusu nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Adnan Çelik
Merhaba arkadaşlar konyada yaşıyorum ve mahallemde bu kutu var 150 mt ileride de ofsd saha dolabı mevcut şimdi mahallede fiber İnternet mi mevcut?
20240427_170557.jpg

Ll3G1OnN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Yağız Arslan Baytekin
Internette arattığımda isminin açılımı buldum optik fiber saha dolabı bence bir soruştur kim taktıysa onun logosu vardır zaten üstünde bir gidip sorabilirsin bu konuyu onlara

ceto95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
çetin pekdemir
fiber mahallenize gelmiş olabilir ama apartmanınıza fiber kutusu gelmediyse fiber bağlatamıyorsunuz, benimde sokağımdaki saha dolabına kadar fiber geldi ama apartmanıma gelmediği için vdsl kullanıyorum hala.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Adnan Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
fiber mahallenize gelmiş olabilir ama apartmanınıza fiber kutusu gelmediyse fiber bağlatamıyorsunuz, benimde sokağımdaki saha dolabına kadar fiber geldi ama apartmanıma gelmediği için vdsl kullanıyorum hala.
İnternette altyapı sorgulama yapınca ev adresinde fiber altyapı mevcut boş port gözüküyor

ceto95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
çetin pekdemir
Peki sadece Türk telekom fiber mi kullanabilirim
süperonline fiber veya Türknet yapa 1000mbps kullanamazsınız ama Türk telekom altyapısı ile fiber hizmet veren firmalar ile fiber hizmet alabilirsiniz, comnet, bursainternet, gigaspeed, euronet, netman, pananet, poyraznet vb gibi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,708
Üyeler
141,475
Son üye
yovanex
Top Bottom