Neler Yeni

Bu Kasa Fanları Alınır mı

Palo DAYI

80+ Silver
Marka olarak iyidir

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Eray Yılmaz

ThE LoSt

80+ Silver

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Eray Yılmaz
Bu fanlar soğutucu fanı diyorum nasıl bir şey değiştirmez? Kasa ve soğutucu fanları farkliına bi bak google amcandan
Ahahahahaahha Dostum iyi misin soğutucuya takılan fan ile normal fanın arasında fark olduğunu mu düşünüyorsun gerçekten gece gece güldürdün ya aslında olay yanlış bilmen değil asla, ona bir şey demem, olay ısrar edip çok bilmişlik taslaman.

galeyanageldim

80+ Bronze
Ahahahahaahha Dostum iyi misin soğutucuya takılan fan ile normal fanın arasında fark olduğunu mu düşünüyorsun gerçekten gece gece güldürdün ya aslında olay yanlış bilmen değil asla, ona bir şey demem, olay ısrar edip çok bilmişlik taslaman.
Hayatında statik basınç diye bir şey duydun mu forum donanımcısı

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Eray Yılmaz
Hayatında statik basınç diye bir şey duydun mu forum donanımcısı
Ya neyin statik basıncı allahını seversin dostum bir fark yok ki statik basınç olsun sen şey mi sanıyorsun bu fanlar böyle çıkıyor banttan şu fanlar şöyle çıkıyor banttan biri cpu için biri şunun için cpu soğutucularda rpm'i yüksek fan kullanıyorlar tercihen o kadar sonra rpmi yüksek fanı alıp lan biz bunu ürettik kasa içinde satalım diyorlar gram fark yok. Ulan bende boşum burda açıklıyorum birde sana :D

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,937
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları