Neler Yeni

bu kız ne yapmaya çalısıyor

Juiclair0

80+ Silver
arkadaslar bır kız var okulda ben 12 yım kız 11 neyse okulun ılk baslarında hoslanamya baslamıstım sonra bu ates ıyıce buyudu kızı sevmeye basladım neyse bu da pas verıo gıbı etutlerde 1-2 dakıkda bır kesın sag caprazındakı bana bakıyordu benım oldugum yerde benden baska kımse yok onun yan taraflarında kendı arkadasları var falan fılan bunun bazı harketlerı garıbıme gıdıyordu sankı banda gonlu var gıbıydı bılmıyorum neyse ben 13 hafta once acıldım buna kız red ettı neyse o gunden bu gune pek muhabbetımız olmadı zaten asosyal bırıyım kız da asosyal bıraz ben gecen hafta ıstek atmıstım ınstagram dan az once kabul ettı ben onun ıstegı kabul etmedım yarım saat sonra falan cektı ıstegını gerı 3-4 dakıka sonra da takıpten cıkardı ne yapmaya calısıyor bu meydan muharabesı mı yapıyoruz ne bu cunku kafayı yemek uzereyım hem sınav stresı hemde bu kafamı cok kurcalıyor ruyalarımda goruyorum kızı zaten benmı kafaya cok takıyorum yoksa bıseyler varmıdır sızce (kız anımecı btw)
Dün akıllıydım dünyayı değiştirmek istedim, Bugün bilgeyim animecileri s

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,195
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
red aldıktan sonra nie takip isteiği atarsın ki?

ALADDİN ÇAKICI

80+ Silver
Kızın animeci olduğu ayrıntısını niye verdin animeciler doğa üstü varlık mi?

Dostum kızda çekingen sende çekingensin işte, birbirinizi tamamlıyorsunuz, hatta tamamlayamıyorsunuz bu yüzden. O yüzden bu boş işleri bırak dersine, sınavına odaklan. Lisede ki ilişkilerden bir halt olmaz. Bu hatayı lisede yapmayın. Üniversitede farklı bir dünyaya giriş yapacaksınız, o zaman bak bu işlere.
CEZA ALMIŞ gjgxjgfjzghjkdzfhklzdlkidjhdıforhjdzflkh

Top Bottom