Neler Yeni

Yardım Bu klavyelerden hangisi alınır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf Dut

E-Yooso Z-686​

AJAZZ AK873​

RK ROYAL KLUDGE RK61​

DAREU EK75​

Mesaj otomatik birleştirildi:

oyun için kullacağım aralarında kaldım temel olarak kaliteli ve uzun ömürlü olan hangisiyse onu önerin lütfen.

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Arnold Ciwardagexer

E-Yooso Z-686​

AJAZZ AK873​

RK ROYAL KLUDGE RK61​

DAREU EK75​

oyun için kullacağım aralarında kaldım temel olarak kaliteli ve uzun ömürlü olan hangisiyse onu önerin lütfen.
Ek75 daha kaliteli switchleri sanırsam.

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
514
İsim
Forget
kesinlikle RK61

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
514
İsim
Forget
diğerlerini neden önermiyorsunuz sorabilir miyim( kendi tercihim dareu tarafındaydı)
Switchleri kaliteli, daha çok öneriliyor ve kullanıcıları memnun. Bende RK61 alacaktım bütçe yetmedi :D

EK75 dışında diğerlerini daha önce duymadım, o yüzden RK61 önerdim ben. Daha bilindik. Şahsende EK75 yerine tercih ederdim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf Dut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Switchleri kaliteli, daha çok öneriliyor ve kullanıcıları memnun. Bende RK61 alacaktım bütçe yetmedi :D

EK75 dışında diğerlerini daha önce duymadım, o yüzden RK61 önerdim ben. Daha bilindik. Şahsende EK75 yerine tercih ederdim.
anladım hocam biraz daha araştırıp alacağım şuan furylevel y1 kullanıyorum hem çok büyük hem hotswap değil o yüzden yeni klavye bakıyorum.

bişey daha isteyebilir miyim hocam rk61 i amazonda çok fiyat değişikliği var https://www.amazon.com.tr/RK-ROYAL-...nics&sprefix=rk61,electronics,213&sr=1-4&th=1 ürün bu mu acaba

Son düzenleme:

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
514
İsim
Forget
Evet bu, satıcıdan satıcıya fiyat değişiyor. Attığınız linkten alabilirsiniz, diğerlerine göre daha uygun fiyatta ve satıcı da güvenilir. Amazon'un kendisi satıcı zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf Dut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet bu, satıcıdan satıcıya fiyat değişiyor. Attığınız linkten alabilirsiniz, diğerlerine göre daha uygun fiyatta ve satıcı da güvenilir. Amazon'un kendisi satıcı zaten.

hocam attığım linktekinde sanırım sadece kablolu bağlantı var 200 lira daha pahalıya wireless var aralarındaki tek fark bağlantı şekilleri değil mi? 200 kira daha koyup wireless almak mantıklı mı sizce?

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
514
İsim
Forget

hocam attığım linktekinde sanırım sadece kablolu bağlantı var 200 lira daha pahalıya wireless var aralarındaki tek fark bağlantı şekilleri değil mi? 200 kira daha koyup wireless almak mantıklı mı sizce?
Wireless olanın linkini atar mısınız

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
514
İsim
Forget
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular