Neler Yeni

Bu küçük yırtık iade alınmasına engel olur mu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Anıl Ali
Arkadaşlar hepsiburadadan ekran kartı aldım (satıcı Hepsiburada) fakat pek memnun kalmadım wattman gibi sorunlarla karşı karşıya kaldım ve yeni almıştım henüz 3-4 gün kutuda küçük bir yırtık var bu yırtık para iadesine engel olur mu cayma hakkı gider mi ?
IMG_1009.jpeg

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Anıl Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam bazı tanıdıklarım yapmazlar vs. demişti ama yinede forumada sormak istedim sağolun teşekkür ederim içimi rahatlattınız.

Gözlemci⚔️

80+ Bronze
Arkadaşlar hepsiburadadan ekran kartı aldım (satıcı Hepsiburada) fakat pek memnun kalmadım wattman gibi sorunlarla karşı karşıya kaldım ve yeni almıştım henüz 3-4 gün kutuda küçük bir yırtık var bu yırtık para iadesine engel olur mu cayma hakkı gider mi ?
Alıntıyı görüntüle
Bu hepsi burada ile alakalı bişey değil satıcıyla ilgili yüzde 50-50 şansın var

jaguar66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Abdullah
İade yapabilirsiniz direkt siz güzelce paketleyin. HB kargocu gönderip adresten aldırıyor zaten sıkıntı olmaz

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,170
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
muhtemelen iade alırlar hocam çünkü o kutu zaten ürünü koruması için tasarlanıyor yani kargoda vs ufak tefek zedelenmeler meydana gelebiliyor. Bence şansınızı deneyin çok büyük bir şey yok

Aestro

80+
Alıntıyı görüntüle
Üründe defo varken iade aldıklarını biliyorum hepsiburada adamı üzmez ama aniden cinnet geçirtebilir amazon değil bu

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Anıl Ali
Üründe defo varken iade aldıklarını biliyorum hepsiburada adamı üzmez ama aniden cinnet geçirtebilir amazon değil bu
Reddedilmesi durumunda ne yapmamı önerirsiniz hocam çünkü cidden gram beğenmedim kesinlikle iade etmem gerek değişim istemiyorum

Aestro

80+
Reddedilmesi durumunda ne yapmamı önerirsiniz hocam çünkü cidden gram beğenmedim kesinlikle iade etmem gerek değişim istemiyorum
Hocam valla ben 1 kere değişim talep ettim onayladılar ama gelen ürünün jelatini yırtık geldi pazartesi evden alacaklar ben bunud iade edicem zaman gösterecek kutuyu açtığımda karşıma çıkan manzara bu oldu belki kargoda oldu belkide biri açtı işe riske atmak istemiyorum.

Ekler

• 20231125_145118.jpg
    20231125_145118.jpg
    1 MB · Hit: 26

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,993
İsim
Mert Can Ergün
Amazon yapmamıştı anakartı iade ederken kenarında küçük yırtılma vardı ona rağmen iadesini aldılar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,476
Üyeler
150,489
Son üye
Anarchyy
Top Bottom