Neler Yeni

G Pro Superlight Skatezini Değiştim İade Kabul Olur mu Sizce ?

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Kayhan Uygun
Eski skatezleri taktığında tam oturmuş muydu acaba Ben de Amazondan aldım ve wraith skatez taktım şimdi iade etmek istiyorum da o yüzden
amazonun kendisi satıyorsa hiç uğraşma direkt iade et zaten koşulsuz şartsız alıyorlar paran yatınca da yenisini alırsın hiç uğraşma bence

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Kayhan Uygun
Wraith skatezlerle bile mi alıyorlar
evet zaten bilmiyorlar ki wraith mi yoksa stok skatez mi diye, sen sadece kutu içeriğini rksiksiz koy her şeyini koy bir dr amazonun kendisi mi satıyor ona bak eğer öyleyse %100 alırlar

Serucat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Serkan Üçdağ
evet zaten bilmiyorlar ki wraith mi yoksa stok skatez mi diye, sen sadece kutu içeriğini rksiksiz koy her şeyini koy bir dr amazonun kendisi mi satıyor ona bak eğer öyleyse %100 alırlar
Evet Amazonun kendisi

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Kayhan Uygun
10 gün bile olmadı henüz, birazdan iade için götüreceğim bakalım
tekrar alacaksanız skatez takmayın stok skatez kullanın sürtünme rahatsız ediyorsa mousepadinizi değiştirin mousepad önerebilirim isterseniz.

Serucat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Serkan Üçdağ
tekrar alacaksanız skatez takmayın stok skatez kullanın sürtünme rahatsız ediyorsa mousepadinizi değiştirin mousepad önerebilirim isterseniz.
Tabii öneri alabilirim mousepad olarak, almayı düşündüğüm mouse Lamzu Atlantis Mini ya da Ninjutso sora olacak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tabii öneri alabilirim mousepad olarak, almayı düşündüğüm mouse Lamzu Atlantis Mini ya da Ninjutso sora olacak
Aklımdaki mousepad ise https://www.amazon.com.tr/Klasse-Lo...09-7475b72eb150&ref_=pd_gw_ci_mcx_mr_hp_atf_m

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Kayhan Uygun

Aklımdaki mousepad ise https://www.amazon.com.tr/Klasse-Lo...09-7475b72eb150&ref_=pd_gw_ci_mcx_mr_hp_atf_m
Güzel tercih ben de aynı mousepad in sakura ve red wine versiyonlarını kullanuyorum bunları önerecektim, onun dışında mouse konusunda lamzu atlantis, ninjutso sora, hyperx haste wireless ve g pro superlightım var bana tutuş şeklini söylersen sana en rahatını ve yorumlarımı aktarabilirim.

Serucat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Serkan Üçdağ
Güzel tercih ben de aynı mousepad in sakura ve red wine versiyonlarını kullanuyorum bunları önerecektim, onun dışında mouse konusunda lamzu atlantis, ninjutso sora, hyperx haste wireless ve g pro superlightım var bana tutuş şeklini söylersen sana en rahatını ve yorumlarımı aktarabilirim.
Fingertip grip tutuş şekline sahibim

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Kayhan Uygun
Fingertip grip tutuş şekline sahibim
ikisi de güzel mouse ama soranın clickleri biraz sert bir de finger tip tutuyorsan daha geriden basman gerekiyor geriden basınca da iyice zorlaşıyor lol tarzı oyunlar ya da çok tıklamalı oyunlar oynuyorsan soradan uzak dur bence lamzu miniyi tercih edebilirsin ben de relaxed claw tutuyorum lamzu atlantis çok daha rahat geliyor, o gram hilesine düşme ben de hafif diye tercih ettim ama lamzu daha iyi tutuş veriyor ve click hissiyatı, basma kolaylığı falan daha iyi. şimdiden hayırlı olsun.

Serucat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Serkan Üçdağ
ikisi de güzel mouse ama soranın clickleri biraz sert bir de finger tip tutuyorsan daha geriden basman gerekiyor geriden basınca da iyice zorlaşıyor lol tarzı oyunlar ya da çok tıklamalı oyunlar oynuyorsan soradan uzak dur bence lamzu miniyi tercih edebilirsin ben de relaxed claw tutuyorum lamzu atlantis çok daha rahat geliyor, o gram hilesine düşme ben de hafif diye tercih ettim ama lamzu daha iyi tutuş veriyor ve click hissiyatı, basma kolaylığı falan daha iyi. şimdiden hayırlı olsun.
Genellikle Valorant oynuyorum, teşekkür ederim

Alttaki delikler sıkıntı olur mu ileride? Çok uzun vadede ömrünü kısaltır mı? Bir de ne kadar süredir kullanıyorsun acaba

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,313
Üyeler
154,381
Son üye
draid
Top Bottom