Neler Yeni

Yardım BU KULAKLIĞI DÜZELTEBİLİR MİYİM ? JBL C100SIUBLK Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Merhaba Arkadaşlar,
27 Ağu Cts 2022 tarihinde HepsiBurada üzerinden satın almış olduğum

JBL C100SIUBLK Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık CT IE Siyah​

kulaklığımın geçtiğimiz aylarda başına talihsiz bir olay geldi. Kulaklık yerdeymiş bende kablosunun yanlışlıkla üzerine bastım ve sağ taraftaki kablo bu şekilde çıktı, sol kulaklıktan ses geliyor ancak sağ kulaklıktan ses gelmiyor. Bu kulaklığı hayata döndürmemizin şansı yok mu ? Yoksa tek tarafı ile mi kullanmalıyım :D
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.

WhatsApp Image 2023-05-24 at 18.48.04.jpeg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Ürünü garantiye göndermem mümkün değil çünkü bu kulaklık 2 hafta sonra bana lazım.

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
yani onu açmadan tamir olur yada olmaz demek yanlış olur kırmadan açmayı dene :kekw:
Hocam elimin ayarı pek yok açayım derken tüm kulaklığı öldürebilirim :D bi tanesi çalışıyo onunla mı idare etsem acaba 15 saatlik otobüs yolculuğunda film izlerken kullanacağım :D :kekw:

WhoCares

80+ Silver
Hocam elimin ayarı pek yok açayım derken tüm kulaklığı öldürebilirim :D bi tanesi çalışıyo onunla mı idare etsem acaba 15 saatlik otobüs yolculuğunda film izlerken kullanacağım :D :kekw:
sonuç olarak gene el atıcaksın sana kalmış ister şimdi yap ister sonra ama içini açınca zaten görürsün çok zor olacagını düşünmuyorum tamir için :kekw:

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
sonuç olarak gene el atıcaksın sana kalmış ister şimdi yap ister sonra ama içini açınca zaten görürsün çok zor olacagını düşünmuyorum tamir için :kekw:
Neyse bakalım hocam böyle kullanalım bakalım 10 - 15 saat idare ederiz artık :D onun dışında zaten bluetooth kulaklık kullanıyorum, belki 10 15 TL'ye çin malı bişi alırım tek kullanımlık. Teşekkürler hocam.

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Berke
Merhaba Arkadaşlar,
27 Ağu Cts 2022 tarihinde HepsiBurada üzerinden satın almış olduğum

JBL C100SIUBLK Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık CT IE Siyah​

kulaklığımın geçtiğimiz aylarda başına talihsiz bir olay geldi. Kulaklık yerdeymiş bende kablosunun yanlışlıkla üzerine bastım ve sağ taraftaki kablo bu şekilde çıktı, sol kulaklıktan ses geliyor ancak sağ kulaklıktan ses gelmiyor. Bu kulaklığı hayata döndürmemizin şansı yok mu ? Yoksa tek tarafı ile mi kullanmalıyım :D
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.

Alıntıyı görüntüle

Ürünü garantiye göndermem mümkün değil çünkü bu kulaklık 2 hafta sonra bana lazım.
Garantiye gönderseniz bile kullanıcı hatası derler.
Tamiri bilen biri için basit, plastiği yandaki birleşim yerlerinden yavaşça tırnakları kırmadan açıp büyük ihtimal yerinden kopan kabloyu tekrar yerine lehimlenir. Tam kablonun o soyulan kısmına biraz sıcak silikon sıkıp tekrar oradan zarar görmesi engellenir

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Onur a.
Kulaklık tellerini lehim felan yapıcaksan normal lehim yapmaktan zor üstündeki koruyucu galvaniz kaplamayı kazıman lazım.

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Tamiri bilen biri için basit, plastiği yandaki birleşim yerlerinden yavaşça tırnakları kırmadan açıp büyük ihtimal yerinden kopan kabloyu tekrar yerine lehimlenir. Tam kablonun o soyulan kısmına biraz sıcak silikon sıkıp tekrar oradan zarar görmesi engellenir
Hocam lehim makinem yok ayrıca da yukarıda bahsettiğim gibi onu açarken ben kırarım %99 :D acaba telefoncuya vs. göstersem ilgilenir mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Onur a.
Soğuk press oluyor genelde çentikli vs olmuyor illaki kırarak açman gerekir sonra yapıştırıcı ile yapıştırmak gerekiyor

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Kulaklık tellerini lehim felan yapıcaksan normal lehim yapmaktan zor üstündeki koruyucu galvaniz kaplamayı kazıman lazım.
Bakalım hocam ben muhtemelen yapamam ama telefoncuya vs. götürsem yapar mı ki ?

Soğuk press oluyor genelde çentikli vs olmuyor illaki kırarak açman gerekir sonra yapıştırıcı ile yapıştırmak gerekiyor
Hocamlar bu kulaklığı düzeltmekten vazgeçtim 50 TL'ye fln dandik bi şey alıcam. Teşekkürler :)

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Berke
Bakalım hocam ben muhtemelen yapamam ama telefoncuya vs. götürsem yapar mı ki ?

Hocamlar bu kulaklığı düzeltmekten vazgeçtim 50 TL'ye fln dandik bi şey alıcam. Teşekkürler

Son düzenleme:
Top Bottom