Neler Yeni

Bu Kulaklıklardan Hangisi Alınır?

Kulaklıklar

• Corsair HS80 USB

• HyperX Cloud II

• Razer BlackShark V2 Special E.

• Farka Değmez H2002P

• HyperX Cloud 3

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

Orkunw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Orkun Mete
Bütçe
2750
Merhabalar, en başta kulaklık araştırmaya başladım 1000tl bütçe ile en çok havit h2002p önerilmişti aslında 2 katı civarındaki kulaklıklara değecek fark var mı özellik olarak bilemedim ama sonrasında bütçeyi arttırıp kulaklık bakmaya başladım ve genel olarak güzel gördüğüm kulaklıklar buldum, size göre bunlardan hangisi fiyatının hakkını gerçekten veren ve güzel olan kulaklıklar? Öncelik olarak bakarsak aslında rahatlığı ve mikrofon kalitesi olabilir sese göre ses kalitesinin bu kulaklıklarda yeterli olduğunu düşünüyorum hepsinin. (Bütçe 2750 TL)

HyperX Cloud II - Razer BlackShark V2 Special Edition - Corsair HS80 USB

zX1ScreamofNİGht

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
Kutluhan bayrakcı
Kanka ses kartı al demişlerdi bana kulaklıktan ziyade senheiser gpx300 diye bi kart bi bunida araştır istersen ama benim blackshark v2 im var 70 mm neodyum ondanda olabilir ama direk ses kartı almak işi değiştiriyor yoksa ha gps 602 ha v2 dedi direk. Bunlar arasında razer v2 +ses kartını kullanıyorum hiçmemnun değilim bir bozulmadıki yenisini alayım kaldıki razer v2 de thx sapital audioyo desteğini kaldirmış mailleştim. Ben senin yerinde olsam iyi ses kartını kaldıracak kulaklık varsa ses kartı alırım yoksa cloud 2 yi alırdım (v2 +orjinal sound kart kullandım cloud 2 yi denemedim )

Orkunw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Orkun Mete
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka ses kartı al demişlerdi bana kulaklıktan ziyade senheiser gpx300 diye bi kart bi bunida araştır istersen ama benim blackshark v2 im var 70 mm neodyum ondanda olabilir ama direk ses kartı almak işi değiştiriyor yoksa ha gps 602 ha v2 dedi direk. Bunlar arasında razer v2 +ses kartını kullanıyorum hiçmemnun değilim bir bozulmadıki yenisini alayım kaldıki razer v2 de thx sapital audioyo desteğini kaldirmış mailleştim. Ben senin yerinde olsam iyi ses kartını kaldıracak kulaklık varsa ses kartı alırım yoksa cloud 2 yi alırdım (v2 +orjinal sound kart kullandım cloud 2 yi denemedim )
Şuan kullandığım kulaklık baya bir standart kaliteli bir müzik kulaklığı aslında yani o hitap ettiği kitle bu şekilde ( Urbanears Plattan 2 ) ama çok uzun süredir kullanıyorum oyunlarda vs. ses kasma konusunda bir sorun yaşamadım sadece mikrofonu biraz yetersiz 2. kez aynısını almıştım hatta bozulduğunda. Artık sağlam bir kulaklık almak istedim özellikle rahat ve mikrofonu iyi olan ses zaten kullandığım kulaklığa göre tabi ki de bana daha iyi gelir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,675
Üyeler
156,652
Son üye
homa_55
Top Bottom