Neler Yeni

Bu kulaklıkları kullananlar yorum yapabilir mi?

marvexy

80+
Ucuzdan pahalıya:

Eski kulaklığım olan hyperx cloud earbuds 4 yıl sonra bozuldu, yeni alacağım. Aynısını almak istedim fakat 1 modeli satıştan kalkmış. 2. modeli de ilkinden kötü yorumları çok fazla.

Yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
KaanBerkKral
Ucuzdan pahalıya:

Eski kulaklığım olan hyperx cloud earbuds 4 yıl sonra bozuldu, yeni alacağım. Aynısını almak istedim fakat 1 modeli satıştan kalkmış. 2. modeli de ilkinden kötü yorumları çok fazla.

Hocam ben aralarından sadece steel series tusq kullandım onu sakın almayın tek iyi yanı mikrofon olması kulaklık hemen bozuluyor ve ses kalitesi berbat

marvexy

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
KaanBerkKral

jesia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Çağrı Arslan
Hyperx earbuds kullanıyorum. Memnunum mikrofon orta denebilir ses kalitesi fps oynuyorum beni üzmüyor ama ben elimde bulunan hs60 dongle a takip kullanıyorum. Kulaklık biraz farklı her kulağa uymucak gibi gelebiliyor beni çok rahatsız etmiyor en azından yazın terlemiyorum.
2k ya alınır mı pek bilemem ama razer moray çok övülmüştü benim tercihim bütçe var ise o olurdu.

marvexy

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hyperx earbuds kullanıyorum. Memnunum mikrofon orta denebilir ses kalitesi fps oynuyorum beni üzmüyor ama ben elimde bulunan hs60 dongle a takip kullanıyorum. Kulaklık biraz farklı her kulağa uymucak gibi gelebiliyor beni çok rahatsız etmiyor en azından yazın terlemiyorum.
Yazmıştım görmemiş olabilirsiniz, bende 4 senedir earbuds kullanıyorum fakat bozuldu. Bunun 2. versiyonu çıkmış 1.'den kötü diyen çok kişi gördüm. O sebeple alternatiflere bakıyorum.

Dongle neden kullanıyorsunuz?

jesia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Çağrı Arslan
Yazmıştım görmemiş olabilirsiniz, bende 4 senedir earbuds kullanıyorum fakat bozuldu. Bunun 2. versiyonu çıkmış 1.'den kötü diyen çok kişi gördüm. O sebeple alternatiflere bakıyorum.

Dongle neden kullanıyorsunuz?
Hocam önce hs35 sonra hs60 sonra void elite wireless derken corsairin müptelası olduk. Eq ayarlari falan için kullaniyorum kısaca.

Gurkanpiro

80+ Silver
Ucuzdan pahalıya:

illa boyle bısey alcam dıyosanız wraıthden ıem kulaklık alın derim

marvexy

80+
ben olsa ıem kulaklık bırde mıkrofon alırdım mıs gıbı kullanırdım
su video size yardımcı olabılır
Bakalım hocam, yukarıda attıklarımı kullanan arkadaşlar varsa yorumlasın, hepsini değerlendireceğim ona göre. IEM de olabilir.

Top Bottom