Neler Yeni

Bu laptop alınır mı ?

hberıkey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Berke Yetimoğlu
Merhaba bu laptopu almayı düşünüyorum ancak rekabetçi oyunlar oynadıgım için 60 hz monitoru beni sıkıntıya soktu kesinlikle f/p laptopu oldugnu düşünüyorum ancak 60 hz düşündürüyor. Sizce almalı mıyım ?

LethalSmile

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yunus Emre Yalabuk
Laptop zorunlu mu?

hberıkey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Berke Yetimoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
monsterlere baktın mı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

insanlar düşünce almak istiyor siz zorunlu mu diyosunuz iyi veya kötü demeniz yeterli
Yazılım mühendisliği okuyorum okula götürebilmem lazım o yüzden zorunlu.
monsterlara baktım ancak bu ryzen işlemci i5i fena tokatlıyor bu fiyat bandında gtx 1650 ti ekran kartlı ve bu kadar depolama olanı olan monsterler biraz daha pahalı ve stokta yoklar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Hasan
monsterlara baktım ancak bu ryzen işlemci i5i fena tokatlıyor bu fiyat bandında gtx 1650 ti ekran kartlı ve bu kadar depolama olanı olan monsterler biraz daha pahalı ve stokta yoklar.
9.k ya i7 ler olması gerek monster da

GryAsl

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,422
İsim
Güray
monsterlere baktın mı ?

insanlar düşünce almak istiyor siz zorunlu mu diyosunuz iyi veya kötü demeniz yeterli
Laptop bölümde açılan konuların yarısında hep bu yaşanıyor lol.

Laptopun işlemcisi gayet iyi, eğer 4-5 sene boyunca çıkan AAA oyunları oynamak için alacaksan minimum 1660TI öneririm. Bi de RAM tek kanal değilse yani 8x2 ise alınabilir bir laptop.
Ayrıca monsterların hepsi minimum 120 Hz ekrana sahip bu 1660ti ya da üstü kullanacaksan oyun deneyimi açısından ciddi fark yaratır.

hberıkey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Berke Yetimoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
9.k ya i7 ler olması gerek monster da
dediğim gibi hem stokta yoklar hem de ekran kartı daha düşük ssdler ise 500 gb ileride yükseltmem gerekir depolamayı

Laptop bölümde açılan konuların yarısında hep bu yaşanıyor lol.

Laptopun işlemcisi gayet iyi, eğer 4-5 sene boyunca çıkan AAA oyunları oynamak için alacaksan minimum 1660TI öneririm. Bi de RAM tek kanal değilse yani 8x2 ise alınabilir bir laptop.

Ayrıca monsterların hepsi minimum 120 Hz ekrana sahip bu 1660ti ya da üstü kullanacaksan oyun deneyimi açısından ciddi fark yaratır.
1650 ti kullanacağım çok arada kaldım ....

böyle bir laptop var ancak hem 1k yüksek hem de stokta yok değer mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Hasan
dediğim gibi hem stokta yoklar hem de ekran kartı daha düşük ssdler ise 500 gb ileride yükseltmem gerekir depolamayı

1650 ti kullanacağım çok arada kaldım ....

böyle bir laptop var ancak hem 1k yüksek hem de stokta yok değer mi ?
benim laptop um memnunum eğer beklerseniz değer

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Alınır hocam monster fan otları konuşuyor yine.

hberıkey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Berke Yetimoğlu
Alınır hocam monster fan otları konuşuyor yine.
60 hz olması rekabetçi oyunlarda aşırı fark eder mi çünkü bu sistem lol gibi kolay bir oyunda rahat 300 leri max ayarlarda alabilecek bir sistem ancak hz farkı beni düşündürüyor teşşekür ederim gene de yorum için bence de hp daha mantıklı

Top Bottom