Neler Yeni

Bu laptop alınır mı ?

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,665
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör

omerboran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Omer
peki beyler ryzen mı intel mi leptop da ben intel i9 kullanıyorum ısınma problemi var fps drop yiyorum ryzen geçiş mi sağlamak lazım ne yapmak lazım

r0yc0ld

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
berk coskun

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,665
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Asus olarak iki seri kullandım biri tuf serisi biri rog laptoplar cidden size kaliteli bir malzeme kullandığınızı hissettiriyor. Yazılım konusunda benim ilk olumlu yönde şaşırdığım laptop fiyatına göre sunduğu yazılım ve donanımı beni tatmin ediyor. Laptopta en yüksek hazzı aldığım seri msi titan serisidir ondan sonrada yerini tutan bir laptop serisi gelmedi. Acer predator serisinide es geçmemek gerekiyor zamanının bodykitli laptopları :)
ama diğer laptoplara göre ışık hüzmesi biraz daha fazlaydı. Şuan hala tuf serisi kullanmaya devam ediyorum . Elime para geçerse rog dan devam edeceğim. Dip not geçeceğim asus+amd birleşimi laptoplarda sıcaklık cidden 105 derecelere kadar çıkabiliyor düzgün bir soğutma sağlaman gerekiyor. Bunuda iyi ve yüksek bir soğutucu standı alıp sağlayabilirsin. Armoury create yazılımı pil ömrünü ve performansta cidden yararlı bir yazılım kullanmanı tavsiye ederim özelliklede asus ekosistemi oluşturacaksan.

Top Bottom