Neler Yeni

Bu Laptop Satıcısı Kim? Dolandırılma Olasılığı Kaçtır :D

SelimAkoguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Selim
Bu satıcıdan Laptop alacağım fakat kadının sayfasının laptop ile alakası yok, üç tane de laptop koymuş satışa hadi yanlış ürün koydu diyelim 3 tane mi yanlış koyacak? Alayım mı sizce fiyatı uygun geldi Msi Katana 15 almayı planlıyorum

bu aralar moda oldu bu tarz konular. hesabı çalıyorlar ucuza ürün koyuyor amaçları ne anlamıyorum. hesap bilgilerinizi çalıyorlar herhalde

SelimAkoguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Selim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu aralar moda oldu bu tarz konular. hesabı çalıyorlar ucuza ürün koyuyor amaçları ne anlamıyorum. hesap bilgilerinizi çalıyorlar herhalde
Hepsiburada müşteri temsilcisini aradım, hayır sorun olmaz doğru üründür olursa da biz size iadesini sağlarız diyor anlamadım. Alsam mı almasam mı kararsız kaldım

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Doğuş Akyürek
Hepsiburada müşteri temsilcisini aradım, hayır sorun olmaz doğru üründür olursa da biz size iadesini sağlarız diyor anlamadım. Alsam mı almasam mı kararsız kaldım
Adamlar sana bizim sitemizde böyle şeyler olabiliyor sakın alma diyecek hali yok herhalde al diyecek. Riske girme derim.

SelimAkoguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Selim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Madem öyle dene şansını hocam
Valla taksitle alacağım olurda iptal edilirse iadesi de taksit taksit yapıyor para boşuna kendini blokeliyor kısacası. Ondan çekiniyorum sadece
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnternette satıcıyı aratıp bir numara buldum, arayınca cızzz diye bir ses geliyor ve konuşmaların sana geri geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok değişik bir numara, arada bir telefon tuşluyor sesleri geliyor. Birisi oradan tık tık bir şeyler yapıyor

Top Bottom