Neler Yeni

Bu mağazadan gateron switch alınır mı?

jordanmsd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Mesut Sarıkaya
Selamlar. İleride Redragon K617 Fizz modelini alacağım fakat switchler ve tuşlar bence kalitesiz. O yüzden geldiği gibi modlamayı düşünüyorum. Hem bu foruma baktım hem de başka forumlara baktım. Genelde gateron öneriyorlar. Fakat bu switchlerin replika halleri de üretiliyormuş. Tabii ki kimse replika ürün almak istemez. O yüzden ben de işimi şansa bırakmamak için size sormaya karar verdim. Link

Normalde mec monkey adlı siteden alacaktım fakat onların sattığı switchler 5 pin. Benim alacağım klavye 3 pinli olduğundan alsam boşa para harcamış olurum. Aliexpressten de alabilirdim fakat biliyorsunuz ki Türkiyeye ürün göndermiyorlar. Bu satıcı dışında önerdiğiniz başka bir satıcı var mıdır?

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,105
İsim
Muhammed emin efe
Selamlar. İleride Redragon K617 Fizz modelini alacağım fakat switchler ve tuşlar bence kalitesiz. O yüzden geldiği gibi modlamayı düşünüyorum. Hem bu foruma baktım hem de başka forumlara baktım. Genelde gateron öneriyorlar. Fakat bu switchlerin replika halleri de üretiliyormuş. Tabii ki kimse replika ürün almak istemez. O yüzden ben de işimi şansa bırakmamak için size sormaya karar verdim. Link

Normalde mec monkey adlı siteden alacaktım fakat onların sattığı switchler 5 pin. Benim alacağım klavye 3 pinli olduğundan alsam boşa para harcamış olurum. Aliexpressten de alabilirdim fakat biliyorsunuz ki Türkiyeye ürün göndermiyorlar. Bu satıcı dışında önerdiğiniz başka bir satıcı var mıdır?
Zaten bu switchleri almak yerine üstüne ücretini ekleyip daha iyi switchli klavye alırsın. Ne gerek var yani önce klavyeyi sonra switchleri almaya?

jordanmsd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Mesut Sarıkaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zaten bu switchleri almak yerine üstüne ücretini ekleyip daha iyi switchli klavye alırsın. Ne gerek var yani önce klavyeyi sonra switchleri almaya?
Benim yaptığım şey binevi custom klavye. Bence o klavyelere o kadar para verip sıradan switchler almaya gerek yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,784
İsim
Murat Orhan

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,105
İsim
Muhammed emin efe
Benim yaptığım şey binevi custom klavye. Bence o klavyelere o kadar para verip sıradan switchler almaya gerek yok.
Canım benim custom klavye dediğin şey kasa,tuş takımı ve switchleri ayrı ayrı olarak almakla oluyor. Fabrikasyon klavye alıp swtichleri değişince change etmiş olursun sadece. Kaldı ki maddi olarakta çok saçma. Gidip kötü switchli klavye almak yerine direkt düzgün switchli klavye al bu bütçe ile. Onun dışında custom klavye gibi seside çıkmaz onlarda 4 kat foam katı var. Minimum 2 kat. Bu üründe yok sonradan yapsan ona da 1k gider.

jordanmsd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Mesut Sarıkaya
Biliyorum zaten. Eva sünger falan da koyacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türkçe klavyelere takıntım var. (her ne kadar türkçedeki bazı özel harfleri düz hali ile yazsam da.)

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,784
İsim
Murat Orhan
K617 berbat bir klavye hocam istediğini yap. Kasası kötü PCB'si kötü keycapleri kötü. 2 klavye paras daha harcarsın rahat.

jordanmsd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Mesut Sarıkaya
Yanlışım varsa özür dilerim. Yeniyim biraz. Modlamayla custom u karıştırıyorum bazen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

K617 berbat bir klavye hocam istediğini yap. Kasası kötü PCB'si kötü keycapleri kötü. 2 klavye paras daha harcarsın rahat.
Peki beyaz kasalı başka bir klavye öneriniz var mıdır? Sonradan türkçe tuşlar takarım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,259
Üyeler
157,220
Son üye
1koy3al3ünüde5let
Top Bottom