Neler Yeni

bu model çokmu ısınıyor (rx6600xt)

eyer25pro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Efehan yer
hocam senin yerinde olsam 4500 yada 3500 alırdım yanına b450ms2h alırdım fakat bios update yapman için eski işlemci lazım olur

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,585
İsim
Oğuzhan Şahin

eyer25pro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Efehan yer
hocam anakart üreticileri amd de aynı soket üzerinden devam ettiği için bios updetiyle beraber yebi işlemcileride kullana biliyorsunuz fakat bios updeti için eski işlemci yada üst seviye anakartlarda olan bios flashbackle güncelleniyor.ben kendi pcimde bios lsahback yapacağım birde b450ms2h giriş seviyesi olabilir faka m2 yuvası var

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Çağatay Karayılan
hocam anakart üreticileri amd de aynı soket üzerinden devam ettiği için bios updetiyle beraber yebi işlemcileride kullana biliyorsunuz fakat bios updeti için eski işlemci yada üst seviye anakartlarda olan bios flashbackle güncelleniyor.ben kendi pcimde bios lsahback yapacağım birde b450ms2h giriş seviyesi olabilir faka m2 yuvası var
hocam o konuda sıkıntı değil yüklerim de işlemci konusu sıkıntı bir i3 12.nesil alayım diyorum ekran kartı 2k bir ryzen 3 3300x alayım diyorum darboğaz eder diyorlar arada kaldım vallahi.

eyer25pro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Efehan yer
hocam i3 te yeni anakartta alıcan ve intelde anakart aödye göre daha pahalı olduğundan daha pahalıya geliyor.tabi i3 daha iyi ama ben şu an sana en fiyat performansı vermeye çalışıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

intelde en ucuz anakartlar senin dediğin işlemciyle uyumlu 1800 falan benim dediğim 600 falan
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam o konuda sıkıntı değil yüklerim de işlemci konusu sıkıntı bir i3 12.nesil alayım diyorum ekran kartı 2k bir ryzen 3 3300x alayım diyorum darboğaz eder diyorlar arada kaldım vallahi.
hocam bence arkadaşlar doğru diyor

Son düzenleme:

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,578
İsim
oğuzhan ege

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,847
İsim
İbrahim
Dostum işlemci ağırlıklı oyunlar (bf vb) darboğaz yapabilir ama hikaye odaklı ekran kartına yük veren oyunlarda darboğaz neredeyse hiç olmayacaktır
İşlemci ağırlıklı oyunlarda ise yüzde 15 civarı darboğaz yaşarsın ki darboğaz olunca her şey bitmiyor
100 fps alacağına 85 alırsın çok bişey fark etmez ama hikayeli oyunlarda memnun eder

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Çağatay Karayılan
Dostum işlemci ağırlıklı oyunlar (bf vb) darboğaz yapabilir ama hikaye odaklı ekran kartına yük veren oyunlarda darboğaz neredeyse hiç olmayacaktır
İşlemci ağırlıklı oyunlarda ise yüzde 15 civarı darboğaz yaşarsın ki darboğaz olunca her şey bitmiyor
100 fps alacağına 85 alırsın çok bişey fark etmez ama hikayeli oyunlarda memnun eder
bir şey soracağım ama.. mesela ac: valhalla darboğaz etmezse valorant gibi online oyunlar darboğaz eder mi?
Mesela dying light coop gibi / Ya da LoL gibi

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,847
İsim
İbrahim
bir şey soracağım ama.. mesela ac: valhalla darboğaz etmezse valorant gibi online oyunlar darboğaz eder mi?
Mesela dying light coop gibi / Ya da LoL gibi
dediğin oyunlar da darboğaz yapabilir fakat darboğaz olunca oynanmaz hale gelmiyor
rahat oynarsın dediğin tüm oyunları
grafikleri mümkün mertebe maksimumda tutarsan tabi
darboğazda önemli bi etken grafikler
ne kadar yüksek o kadar az darboğaz

Top Bottom