Neler Yeni

AMD EKRAN KARTI MARKALARINDAN HANGİSİ DAHA İYİ

Talat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Talat
7700xt pure aldım tavsıye ederım ısınmıyor bile kart..

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
furkan
7700xt pure aldım tavsıye ederım ısınmıyor bile kart..
çok pahalı ya 6600 hem çoğu oyunda(20 21 22 23 oyunlarının hepsi ve bazı 18 19 oyunları} ultra 1080p sabit 70 fps veriyo gerek yok pek fazla ama sen bilirsin tabii

fsr performance 2.0 açarsan 90 100 rahat görür

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
İsmail Enes

mustafabayrak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
mustafa bayrak
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
furkan
XFX bab
XFX baba direk düşünme amd firmasının en sağlam ddestekçisi
evet aralarında sadece 500 TL var sapphire ile oyüzden xfx tercih edicem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer 0 alacaksan kesinlikle almaman gerekiyor 2 ci el alman daha mantıklı o paraya 4060 alablirsin biraz daha ekleyip
8 TL ye 4060 var mı

9bin ikiyüz olduğunu biliyorum ama eski ekran kartımı 3 bin civarına verip 6 bin 200 e falan alcam

sfky9842

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
SEFA KAYA
rx 6600 değilde rx6700 alsan daha iyi olur o da benzer fiyatlarda

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
furkan
rx 6600 değilde rx6700 alsan daha iyi olur o da benzer fiyatlarda
ilkte bende düşündüm de işlemci ile dar boğaz yapar i5 10400f

hem aralarında 1k fiyat 20 fps kadarda fps farkı var 20 30 fps için 1 k değmez

sfky9842

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
SEFA KAYA
işlemci ile ekran kartı darboğaz anlamam da rx6600 ile rx6700 benzer fiyatlarda olunca ben rx6700 seçerdim bi diğer seçenek 11.5k fiyat aralığında rx7600 16gb satılıyor veya 4060 ama anladığım kadarıyla işlemcini güncellemen gerek. rx6600 alacaksan da 2.el çıkma hazır sistemlerden çıkan kartlara bak. yakın çevremde sıfıra yakın(paket açılmış) kart 5bin TL satıldığını gördüm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
furkan

işlemci ile ekran kartı darboğaz anlamam da rx6600 ile rx6700 benzer fiyatlarda olunca ben rx6700 seçerdim bi diğer seçenek 11.5k fiyat aralığında rx7600 16gb satılıyor veya 4060 ama anladığım kadarıyla işlemcini güncellemen gerek. rx6600 alacaksan da 2.el çıkma hazır sistemlerden çıkan kartlara bak. yakın çevremde sıfıra yakın(paket açılmış) kart 5bin TL satıldığını gördüm.
6700 alırsam dar boğaz olmuyo game testlere baktım ayrıca yüksek fps veriyo ve fsr 3.0 ada sahip bi model 7600 ise çok pahalı o kadar bütçem yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Xfx,Powercolor,Sapphire AMD nin kartlarını MSI,ASUS ve Gigabyte göre daha uyguna çıkarıyorlar.
Powercolor un Reddevil, Sapphire in Nitro+ serileri en iyi kartlarıdır.

Arkadaşımda 6800 mü ne öyle bir şey vardı gördük kanka boş konuşacak değiliz
Yaptığın genelleme ve yanlış bence. Evet ekran kartı denilince akla Nvidia, işlemci denilice Intel gelirdi ama AMD hem işlemci hem de ekran kartlarında son yıllarda inanılmaz bir şekilde atağa geçti ve pazarda kendine güzel bir yer edindi. AMD nin bazı modelleri NVIDIA dan hem fiyat hem performans olarak daya iyi. Bunları test sonuçları gösteriyor. NVIDIA nın DLSS teknolojisine hitaben AMD FSR çıkardı. Evet bence de bir DLSS değil. FSR açıldığında her ne kadar da çok güzel bir FPS artışı olsa da görüntüde bozulmalar olabiliyor ama AMD nin bu sorunu aşabilecek yetenekte olduğunu düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
furkan
Xfx,Powercolor,Sapphire AMD nin kartlarını MSI,ASUS ve Gigabyte göre daha uyguna çıkarıyorlar.

Yaptığın genelleme ve yanlış bence. Evet ekran kartı denilince akla Nvidia, işlemci denilice Intel gelirdi ama AMD hem işlemci hem de ekran kartlarında son yıllarda inanılmaz bir şekilde atağa geçti ve pazarda kendine güzel bir yer edindi. AMD nin bazı modelleri NVIDIA dan hem fiyat hem performans olarak daya iyi. Bunları test sonuçları gösteriyor. NVIDIA nın DLSS teknolojisine hitaben AMD FSR çıkardı. Evet bence de bir DLSS değil. FSR açıldığında her ne kadar da çok güzel bir FPS artışı olsa da görüntüde bozulmalar olabiliyor ama AMD nin bu sorunu aşabilecek yetenekte olduğunu düşünüyorum.
oh be sonunda doğruları konuşan biri daha

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Kadir

kuzenim de 4060 var 1 k taş patlasın 2k daha koyup onu alsa daha rahat eder bence benim fikrim bu dlss si yüksek performansa çektiğimiz zaman 6000 serisi ne bilim sizin tercihiniz sizin paranız hacı

Top Bottom