Neler Yeni

Bu monitör güzelmidir bu fiyatlar da daha iyisini bulabilirmiyim?

SpeedCar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
948
İsim
Eymen Gürel

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Deniz Bulut
lenovo G24-20 Veya Asus VG249Q . lenovo 165 Asus 144Hz. lenovo daha güncel bir ürün. İkisi arasından tercihinizi yapın. Bu fiyat bandının en iyi ürünleri. Ben lenovo kullanıyorum tavsiye ederim

Therdex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Rafet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
21 Ocak 'ta şoka Asus TUF monitör gelicek. 3400 TL onu alabilirsiniz.
21 ocağı geçtik te yine de şok un web sitesinde var
Mesaj otomatik birleştirildi:

lenovo G24-20 Veya Asus VG249Q . lenovo 165 Asus 144Hz. lenovo daha güncel bir ürün. İkisi arasından tercihinizi yapın. Bu fiyat bandının en iyi ürünleri. Ben lenovo kullanıyorum tavsiye ederim
Teşekkürler

Benim attığım ilr Asus VG249Q arasında özellik açısından çok fark varmıdır

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Deniz Bulut
21 ocağı geçtik te yine de şok un web sitesinde var

Teşekkürler

Benim attığım ilr Asus VG249Q arasında özellik açısından çok fark varmıdır
Hocam attığınız AOC monitörün panel yapısı VA. Ghosting sorunu bu panellerde daha fazla oluyor bu yüzden oyun için IPS tercih edilmesi daha doğru oluyor. IPS panellerde ghosting sorununa diğer panellere göre çok daha az rastlanıyor. AOC alacağınıza attığım iki model arasında tercihinizi yapın bence. Zaten aralarında çok fazla bir fiyat farkı yok. Bana kalırsa da dediğim gibi lenovo G24-20 modelini almanız yararınıza olur.

Therdex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Rafet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam attığınız AOC monitörün panel yapısı VA. Ghosting sorunu bu panellerde daha fazla oluyor bu yüzden oyun için IPS tercih edilmesi daha doğru oluyor. IPS panellerde ghosting sorununa diğer panellere göre çok daha az rastlanıyor. AOC alacağınıza attığım iki model arasında tercihinizi yapın bence. Zaten aralarında çok fazla bir fiyat farkı yok. Bana kalırsa da dediğim gibi lenovo G24-20 modelini almanız yararınıza olur.
Teşekkür ederim bende lenavoyu beğendim hem de fiyat anlamından iyi bence

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,648
Üyeler
141,734
Son üye
kunduz
Top Bottom