Neler Yeni

Bu nasıl arkadaşlık be yaziq

owo_1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Selam
Şimdi şöyle anlatım benim bir arkadaşım var bu sene liseye yeni başladık ve 2 kişiyle daha takılmaya başladık 1. Dönem iyiydi ara tatilde aralarından biriyle kavga ettim ve daha bizle takilmiyordu kavga ettiğim kızın yakın arkadaşı bizle takiliyor kavga ettiğim kız başka arkadaş grubuyla takılmaya başladı fln.Ben en yakın arkadaşımla(eski) çok boş bir kavga ettik ve o kavga ettiğim kızın yakın arkadaşı benim en yakın arkadaşımla takılıyor kısacası en yakın arkadaşım beni sattı yani önceden de dislaniyor gibi hissediyodum aramızı bozdu o orspu kız da daha barismayi da düşünmüyorum zaten 9. Sınıf arkadaşlığı sağlam olmaz fln diyorlardı doğru diyorlarmis en yakın arkadaşım bile kaşarlık yaptı.Şimdi ne yapcam bilmiom benden özür fln dilerse ya da yakınlaşmaya çalışırsa karşılık vermeli miyim barışırsak aramızı bozan o kızla daha takılmam ztn bilmiom napcam ya da ikisini de pompaliyla ö*duriyim

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Şimdi şöyle anlatım benim bir arkadaşım var bu sene liseye yeni başladık ve 2 kişiyle daha takılmaya başladık 1. Dönem iyiydi ara tatilde aralarından biriyle kavga ettim ve daha bizle takilmiyordu kavga ettiğim kızın yakın arkadaşı bizle takiliyor kavga ettiğim kız başka arkadaş grubuyla takılmaya başladı fln.Ben en yakın arkadaşımla(eski) çok boş bir kavga ettik ve o kavga ettiğim kızın yakın arkadaşı benim en yakın arkadaşımla takılıyor kısacası en yakın arkadaşım beni sattı yani önceden de dislaniyor gibi hissediyodum aramızı bozdu o orspu kız da daha barismayi da düşünmüyorum zaten 9. Sınıf arkadaşlığı sağlam olmaz fln diyorlardı doğru diyorlarmis en yakın arkadaşım bile kaşarlık yaptı.Şimdi ne yapcam bilmiom benden özür fln dilerse ya da yakınlaşmaya çalışırsa karşılık vermeli miyim barışırsak aramızı bozan o kızla daha takılmam ztn bilmiom napcam ya da ikisini de pompaliyla ö*duriyim
Hayatına bak kendin ol arkadaş çevren ona göre şekillenir,kendin olup istemediğin tarza biri yaklaşırsa tersle eğer başarabilirsen herkesle iyi iletişim kurup insanları kullanabilirsin ama bir anda patlayıp herkes tarafından dışlanabilirsinde.

grasdiyas

80+ Silver
arkadaş felan olmaz olsa bile çok toxic olur en iyisi orta okulda arkadaşlar sadece takılmalık barışırsın takılacak başkaları varsa boşver affetme zaten özürdilemeye yüzü olmaz bi kız için o kızı senden daha önemli gördüğüne göre ilişkileri uzun sürer heralde sürmezsede enayi gibi kalır ortada kendisi anlar hatasını

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
al 8X takılmıs pompalı cık okulun catısına bam bam bam vur gitsin aga.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Top Bottom