Neler Yeni

Bu ne böyle Allah aşkına??? AC Valhalla güncelleme.

Palo DAYI

80+ Silver

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
938
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
steamden 2 bin liraya alırsın sonra oyunu 40gb oyun mu kaldı kral.
dalga geçiyordum kardo kasma bu kadar :D evet bende 47 GB olmasına şaşırıdım zaten, koskoca oyunu nası 47 GB demiştim, 160 GB imiş

Palo DAYI

80+ Silver
yoo güncelleme felen yok bende :kekw:
Büyük ihtimal epicten indirmeye başladı sonra oyunu açarken launcher ekranında tekrar indirme başladı banada oluyor bazı oyunlarda firmalar sagolsun çıldırtıyor bazen

WhoCares

80+ Silver
Büyük ihtimal epicten indirmeye başladı sonra oyunu açarken launcher ekranında tekrar indirme başladı banada oluyor bazı oyunlarda firmalar sagolsun çıldırtıyor bazen
epic zaten direk ubisoft connect e yönlendiriyor iş ortagi bırt zırt diyip :kekw: ordanda 160 gb lik download yapti zaten onun haricinde herhangi bi güncelleme yok yani

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
938
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Epicte 45 GB olarak gözüküyor, oyunu dün indirdim bugün başlatıp oynamak istedim ama Ubisoft 111 GB güncelleme var dedi işte.
1713603495308.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

epic zaten direk ubisoft connect e yönlendiriyor iş ortagi bırt zırt diyip :kekw:
işte onu bende yapmadı, direkt epic games üzerinden 45 GB indirdi. O dediğini EA oyunlarında yapıyor ama.

WhoCares

80+ Silver
Epicte 45 GB olarak gözüküyor, oyunu dün indirdim bugün başlatıp oynamak istedim ama Ubisoft 111 GB güncelleme var dedi işte.
Alıntıyı görüntüle

işte onu bende yapmadı, direkt epic games üzerinden 45 GB indirdi. O dediğini EA oyunlarında yapıyor ama.
epic games üzerinden almışssındır oyunu ben ubisoft storedan almıştım ondandır muhtemelen oyun için free skinler vsler geliyor onların güncellemesi olabilir

Palo DAYI

80+ Silver
epic zaten direk ubisoft connect e yönlendiriyor iş ortagi bırt zırt diyip :kekw: ordanda 160 gb lik download yapti zaten onun haricinde herhangi bi güncelleme yok yani
Alıntıyı görüntüle

benım dedıgım gıbı olmus :)

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
938
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
oyun için free skinler vsler geliyor onların güncellemesi olabilir
epic oyunun çeyreğini indirmiş, kalanı da ubisoft kendi launcherdan indiricekti ama sildim gitti uğraşamam 5 saat onu mu beklicem. Epic desteğe yazıcam şimdi düzeltsinler :kedi:

Oyun güzel ben 320 saat oynadım. İndirmeye devam et yine 158 GB indirmiş olacaksın bizim gibi.

Alıntıyı görüntüle
bu gece direkt ubisoft üzerinden indirmeye bırakıcam hocam şuan işlerim var pc de

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer
Oyunu dün indirdim yaklaşık 47 GB boyutu vardı. Bugün açıp bakayım dedim güncelleme çıktı 1-2 GB'lik bir şey sandım ama 111 GB çıktı. Bu saçmalığın bir açıklaması var mı? böyle bir şey olduğunu bilsem indirmezdim bile.
Alıntıyı görüntüle
Epicte 47 GB olmasının sebebi epicte sürüm güncellemesi olmuyor. Yani oyunlar ilk günkü sürümleriye duruyorlar ama Ubisoft'un kendi mağazası olduğu için son sürüme güncelliyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,829
Üyeler
141,635
Son üye
emrx
Top Bottom