Neler Yeni

Bu ne böyle Allah aşkına??? AC Valhalla güncelleme.

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
Anonim Ankh
Oyun ilk çıktığında 50 GB'mış ve Epic Games'in sunucularından indirdiğimiz de bu 2020 versiyonu sanırım, bu yüzden Ubisoft Connect oyun güncel olmadığı için 4 yılın güncellemesini bir anda yapıyor.

Son düzenleme:

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bana da aynısı oldu. Sözde kurulmuş oyuna üç gün giremedim. Bitmiyor.

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
932
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Bana da aynısı oldu. Sözde kurulmuş oyuna üç gün giremedim. Bitmiyor.
epicten kaldırıp, gece ubisoft üzerinden indirmeye bıraktım şuan açıp oynayabiliyorum hiç epicle uğraşma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Epicte 47 GB olmasının sebebi epicte sürüm güncellemesi olmuyor. Yani oyunlar ilk günkü sürümleriye duruyorlar ama Ubisoft'un kendi mağazası olduğu için son sürüme güncelliyor.
Oyun ilk çıktığında 50 GB'mış ve Epic Games'in sunucularından indirdiğimiz de bu 2020 versiyonu sanırım, bu yüzden Ubisoft Connect oyun güncel olmadığı için, 4 yılın güncellemesini bir anda yapıyor.
epicin acil büyük güncelleme alması lazım böyle yaparak steami falan geçemezler. Gece Ubisoft üzerinden indirmeye bıraktım şuan sorunsuz girebiliyorum. Teşekkürler herkese.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada 160 GB indirir diye bekliyordum ama 112 GB indirdi. (temiz kurulum için Epicten indirdiğim 47 GByi silmiştim)

kasadam87

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
burak demir
Bence dlc'lerin bütün içeriklerini indirdiği için 160 GB oluyor. Eğer complete paket alırsan o içeriklerin hepsine erişim sağlarsın. Mesela ben oyunu bitirdim, oynamadığım tek dlc Dawn of Ragnarök. Yinede o dlc bende olmamasına rağmen 160 indiriyor.

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
932
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Bence dlc'lerin bütün içeriklerini indirdiği için 160 GB oluyor. Eğer complete paket alırsan o içeriklerin hepsine erişim sağlarsın. Mesela ben oyunu bitirdim, oynamadığım tek dlc Dawn of Ragnarök. Yinede o dlc bende olmamasına rağmen 160 indiriyor.
hee anladım teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Abdullah
Oyuna bir kaç mod ekleyin fsr modu ile 4k da oynamaya çalışın. O zaman tadını alırsınız. Ama a oddsey tadı yok malesef. Ama ortalama ubi oyunu diyebiliriz.

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
932
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Oyuna bir kaç mod ekleyin fsr modu ile 4k da oynamaya çalışın. O zaman tadını alırsınız. Ama a oddsey tadı yok malesef. Ama ortalama ubi oyunu diyebiliriz.
öyle aşırı bi beklentim yok zaten dediğim gibi kar temasını sevdiğim için aldım bi kaç izlediğim videoda da oynanış güzel duruyordu.

berkaby

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
berk
iade edin oynamayacaksanız. Hatta gelen parayla alın bi ac2 ac brotherhood blackflag falan keyfinize bakın. Parası karşılarsa tabii.

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
932
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
iade edin oynamayacaksanız. Hatta gelen parayla alın bi ac2 ac brotherhood blackflag falan keyfinize bakın. Parası karşılarsa tabii.
oynamicam diye bir şey demedim ki oynicam tabi. Zaten aylsr önce aldım iade edemem daha.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Valhalla vallaha sıkıcı diyorlar ben en son Black Flagde kaldım o çok güzeldi

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
932
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Valhalla vallaha sıkıcı diyorlar ben en son Black Flagde kaldım o çok güzeldi
o oyunlarda grafik olarak çok eski geliyor bana o yüzden oynamıyorum sarmıyor daha doğrusu ben grafik seviyorum 😅

Dahası  
Reaksiyon skoru
5,904
İsim
Burak Karadağ
Bu oyunun yazısını ne zaman görsem ilk saniye "Aç Vallaha" diye okuyan bi ben miyim? .d

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,491
Üyeler
141,144
Son üye
llEmre
Top Bottom