Neler Yeni

bu normal mı 3060 ti

Furkanbba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Furkan
meraba ekran kartım 3060 ti ve fanları kafasına gore bı calısıyor bı calısmıyor ve bazen ve genelıkle oyun oynarken sankı bı yere surtuormus gıbı ses cıkarıyor pc neredeyse 1 yıldan berı temızlenmedı tozdan doayı olabılır mı

Spect

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Arda
meraba ekran kartım 3060 ti ve fanları kafasına gore bı calısıyor bı calısmıyor ve bazen ve genelıkle oyun oynarken sankı bı yere surtuormus gıbı ses cıkarıyor pc neredeyse 1 yıldan berı temızlenmedı tozdan doayı olabılır mı
Coil whine sesi olabilir hocam. Birde ekran kartlarında sıfır desibel teknolojisi var sıcaklığı belli bir derecedeyken döndürmeye başlar. Bu da fanların ömrünü uzatır.

Shourd

80+ Silver
olabilir garantisi var sanırım garantiye yolayın zamanınız varsa halletsinler hem tozdan dolayı değilse yaparlar muhtemelen

Furkanbba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Coil whine sesi olabilir hocam. Birde ekran kartlarında sıfır desibel teknolojisi var sıcaklığı belli bir derecedeyken döndürmeye başlar. Bu da fanların ömrünü uzatır.
Coil whine ne oluyor kötü bişi mi

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Hayriye
Fanlar belli bir dereceye kadar dönmüyordur dönünce de yüksek devirde dönüp soğutuyordur belli ısının altına düşünce de fanlar duruyordur. Böyle olduğu için batıyor olabilir. Demek istediğim 55 dereceye kadar dönmüyor fan zaten ısınmıyorum diye 56 olunca %40 veya hangi hızda ayarlıysa onda dönüyor haliyle 56dan 55e düşüyor soğutması iyi bir kartsa sonra ben ısınmıyorum deyip fanları durduruyor. Fanların dönmeye başladığı devri biraz azaltın daha iyi olur

Furkanbba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fanlar belli bir dereceye kadar dönmüyordur dönünce de yüksek devirde dönüp soğutuyordur belli ısının altına düşünce de fanlar duruyordur. Böyle olduğu için batıyor olabilir. Demek istediğim 55 dereceye kadar dönmüyor fan zaten ısınmıyorum diye 56 olunca %40 veya hangi hızda ayarlıysa onda dönüyor haliyle 56dan 55e düşüyor soğutması iyi bir kartsa sonra ben ısınmıyorum deyip fanları durduruyor. Fanların dönmeye başladığı devri biraz azaltın daha iyi olur
saolun ekran kartı fanlar bı donuyor bı donmuyor 2dk içinde oluyor ama

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Mustafa Gerçek
sürtme olabilir tam olarak bak garanti varsa gönder.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,470
Üyeler
157,957
Son üye
Ustura09
Top Bottom