Neler Yeni

Öneri bu oyunlar alınır mı

oEnesQlf

80+ Silver
yan hesabıma cs2 prime da alacağım ama steamde 450 tl kaldı bu oyunları alıp sonra csden kasa düşürüp prime öyle almak mı mantıklı yoksa ilk prime alıp bu oyunları sonra almak mı mantıklı ?
(cs prime 15 dolar olacak)
steam oyun.png

Son düzenleme:

ßeta

80+ Bronze
Cs Prime eşleşmeye etki etmiyorsa. Önce oyunları almak mantıklı bence. Bedava olduktan sonra oyunu hiç oynamadım , CS'yi ne kadar süre oynayacağına bağlı olarak karar ver eninde sonunda sıkıyor Cs bence

oEnesQlf

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cs Prime eşleşmeye etki etmiyorsa. Önce oyunları almak mantıklı bence. Bedava olduktan sonra oyunu hiç oynamadım , CS'yi ne kadar süre oynayacağına bağlı olarak karar ver eninde sonunda sıkıyor Cs bence
cs prime var zaten yan hesabıma alacağım kasa düşürmek için

DePiedra54

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Eren Bilal Cihan
yedek cs2 prime da alacağım ama steamde 450 TL kaldı bu oyunları alıp sonra csden kasa düşürüp prime öyle almak mı mantıklı yoksa ilk prime alıp bu oyunları sonra almak mı mantıklı ?
(cs prime 15 dolar olacak)
Alıntıyı görüntüle
Prime alırsan kasa düşürüp bi şekilde oyun almaya devam edebilirsin ben olsam prime alırdım çünkü sürekli bi para getiriyor

ßeta

80+ Bronze
cs prime var zaten yan hesabıma alacağım kasa düşürmek için
Yan hesabı smurf tarzı kullanıyorsan yani kardeşinin felan değilse, ben yine çeşitlilik açısından oyunları almanı tavsiye ediyorum ama +600 saat daha gömerim baya oynuyorum felan diyorsan :
Prime alırsan kasa düşürüp bi şekilde oyun almaya devam edebilirsin ben olsam prime alırdım çünkü sürekli bi para getiriyor
Bu denilende mantıklı

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,310
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Tavern master keyifli bir oyun, ben indirimsiz fiyattan aldım ama olsun o fiyata da değerdi.

oEnesQlf

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aldım hepsini csden kasa düşürüp sonra alacağım yedek cs'yi yanıtlarınız için teşekkürler

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,310
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri