Neler Yeni

Bu Paket Alınır Mı ?

zwaige

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
yusuf özkan
aroma öneriniz nedir ? alınır mı ? içinden ölçek çıkıoyr mu ? ve hangi sıvılarla tüketmeliyim her birni mesela creatin su protein tozu süt bcaa süt gibi falan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

indirimle 630a geliyor

kaç ml sıvı kullanmalıyıö

Son düzenleme:

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Protein Ocean'ı tercih etmeyin. Bazı arkadaşlarım kalitesiz olduğunu öne sürüyorlar.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
1-Aromalı şeyleri sevmiyorum önceliğim aromasız o yüzden aroma için bir şey diyemem
2-evet ölçek çıkıyor
3- ben hepsini su ile tüketiyorum gayet rahat oluyor
4- supplament bakımından bütçene uyuyorsa alabilirsin. Düşük bütçede f/p olarak kingsize vardı o da alınabilir. Şahsen protein ocean'ın pre workout kullandım aromasından dolayı pek memnun kalmadım. Paket alınabilir çevremde bir sürü insan kullanıyor demek ki kötü bir marka değil

zwaige

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
yusuf özkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1-Aromalı şeyleri sevmiyorum önceliğim aromasız o yüzden aroma için bir şey diyemem
2-evet ölçek çıkıyor
3- ben hepsini su ile tüketiyorum gayet rahat oluyor
4- supplament bakımından bütçene uyuyorsa alabilirsin. Düşük bütçede f/p olarak kingsize vardı o da alınabilir. Şahsen protein ocean'ın pre workout kullandım aromasından dolayı pek memnun kalmadım. Paket alınabilir çevremde bir sürü insan kullanıyor demek ki kötü bir marka değil
peki hocam kreatin protein tozu ve bcaa nın her porsiyonu için kaç ml sulazım

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
peki hocam kreatin protein tozu ve bcaa nın her porsiyonu için kaç ml sulazım
Creatine için çok gerek yok nasıl rahat içim yapıyorsan ben direkt ağzıma döküyorum 1 bardak su ile
Protein tozu çok su koyunca tadı kötü oluyor 350 ml falan kullanıyordum bcaa 500ml güzel oluyor. Ben şahsen antrenman ortasında 1,5l suya koyup içiyordum

zwaige

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
yusuf özkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Creatine için çok gerek yok nasıl rahat içim yapıyorsan ben direkt ağzıma döküyorum 1 bardak su ile
Protein tozu çok su koyunca tadı kötü oluyor 350 ml falan kullanıyordum bcaa 500ml güzel oluyor. Ben şahsen antrenman ortasında 1,5l suya koyup içiyordum
hocam bu arada kullanmam etkili olur mu
15y/o 72kg 1.76 %10 yap oranı

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,251
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
hocam bu arada kullanmam etkili olur mu
15y/o 72kg 1.76 %10 yap oranı
Yağ oranın nasıl öyle la 186 boy 65 kiloyum vücudum da yağ neredeyse az vardır bende 14/15 filan 😄

Dahası  
aroma öneriniz nedir ? alınır mı ? içinden ölçek çıkıoyr mu ? ve hangi sıvılarla tüketmeliyim her birni mesela creatin su protein tozu süt bcaa süt gibi falan.

indirimle 630a geliyor

kaç ml sıvı kullanmalıyıö
başlangıç için iyi bir paket alınabilir en azından seni tatmin eder ama ondan sonra açıkçası protein tozunu protein ocean dan tavsiye etmem f/p olarak bu markalar arası kingsize iyidir birazdaha f/p olarak grizzone de iyi kreatin bakımından marka fark etmiyor çünkü aminoasit olarak aynı hepsi aynı şeyi kullanıyor onda sıkıntı çıkmaz eğer paran varsa da olymp gibi hıq gibi markalar fena değil ama fiyat olarak çok üst düzey şuanlık f/p olarak alabilirsin ilerleyen zamanlarda geliştikçe markalarda da değişikliğe gidersin burda önemli olan düzgün beslenmek ve sert iyi antrenman çıkarmak

Top Bottom