Neler Yeni

Bu PC Adam Olur Mu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Attila Alpaslan
Manat türkiyede geçerli oluyordu dimi attığın videoda 12. Nesil kullanmışlar geleceği olmayan bir sistem lütfen konuşup daha fazla batma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde bu ddr4 5 de değil hehehdhdysysgx6sysys
Sakin ol dostum biz buna mizah diyoruz :D
Batan ben miyim yoksa bu sisteme 16K fiyat biçen sen mi acaba?

Son düzenleme:

Starlex

80+ Silver
Sakin ol dostum biz buna mizah diyoruz :D
Batan ben miyim yoksa bu sisteme 16K fiyat biçen sen mi acaba?
Mizah güzelmiş bir daha olmasın lütfen
Ayrıca direk bir rakamda vermedim 14k ila 16k arası dedim azerbaycanda türkçe eğitimini iyi alıp gel tamammı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Attila Alpaslan
Mizah güzelmiş bir daha olmasın lütfen
Ayrıca direk bir rakamda vermedim 14k ila 16k arası dedim azerbaycanda türkçe eğitimini iyi alıp gel tamammı?
Mizah güzelmiş bir daha olmasın lütfen.
Ayrıca direkT bir rakam da vermedim, 14.000 ile 16.000 arası dedim. Azerbaycan'da Türkçe eğitimini iyi alıp gel tamam MI?*
Doğrusu bu olacaktı, direk değil direkt, da ayrılacak, Azerbaycan'ın A'sı büyük ve ''da'' ayrılacak, birde Türkçe'nin T'si büyük. He gözümden kaçmış ''-mı, -mi, -mu, -mü'' soru ekleri ayrı yazılır, yani bu durumda ''tamam mı'' olacak. Hem parça bilgin hem de dil bilgin yok dostum, hangi birini öğretelim.
Bu arada 14.000 ile 16.000 arası demek 15.999 olabilir demek, yuvarla 16.000 işte?

Starlex

80+ Silver
Mizah güzelmiş bir daha olmasın lütfen.
Ayrıca direkT bir rakam da vermedim, 14.000 ile 16.000 arası dedim. Azerbaycan'da Türkçe eğitimini iyi alıp gel tamam MI?*
Doğrusu bu olacaktı, direk değil direkt, da ayrılacak, Azerbaycan'ın A'sı büyük ve ''da'' ayrılacak, birde Türkçe'nin T'si büyük. He gözümden kaçmış ''-mı, -mi, -mu, -mü'' soru ekleri ayrı yazılır, yani bu durumda ''tamam mı'' olacak. Hem parça bilgin hem de dil bilgin yok dostum, hangi birini öğretelim.
Bu arada 14.000 ile 16.000 arası demek 15.999 olabilir demek, yuvarla 16.000 işte?
Of sen neysin böyle kendini haklı çıkarmak için edebiyat bölümü falan mı bitirdin 22dk da udhshshsysgsgs parça bilgim yokmuş birde 7k üstü ddr5 diye ortalarda gezinip ddr4 intel atanda benim zaten hadi dostum dengin ile takıl bura sana göre değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Attila Alpaslan
Of sen neysin böyle kendini haklı çıkarmak için edebiyat bölümü falan mı bitirdin 22dk da udhshshsysgsgs parça bilgim yokmuş birde 7k üstü ddr5 diye ortalarda gezinip ddr4 intel atanda benim zaten hadi dostum dengin ile takıl bura sana göre değil
Bana Türkçe öğren de gel diyen kişiye öğretince bana ''Uf ya adamım ne edebiyatçıymışsın ya uf hıhı hehe'' yapıyor. Boş bir insansın ve tartışmaya değmezsin, bu sistemi 16K'ya satabilirsen bir 16K'da benden. Aklımda DDR5 diye kalmış sistem, değilmiş. O fiyata ne bekliyorsun tam olarak anlamadım, öyle bir bütçen varsa ''ya yok benim işlemcim AMD olsun'' deme lüksün yok, F/P olan en iyi şeyi alacaksın. He bu arada zaten kaç mesajdır ''Hani DDR5 idi sistem hi hi'' diyip duruyorsun, e tabi ne diyeyim haklı olduğun tek konu o, tabii onu spamleyeceksin.

Bundan sonra yazacağın şeylere de cevap vermeyeceğim, o sisteme bak en düşük söylediğin fiyat 14.000 miydi? Her neyse işte sürekli fikir değiştiriyorsun zaten 14.000 de ona, o fiyattan satışa koysun alan olursa kusura bakmayın enayidir.

Starlex

80+ Silver
Bana Türkçe öğren de gel diyen kişiye öğretince bana ''Uf ya adamım ne edebiyatçıymışsın ya uf hıhı hehe'' yapıyor. Boş bir insansın ve tartışmaya değmezsin, bu sistemi 16K'ya satabilirsen bir 16K'da benden. Aklımda DDR5 diye kalmış sistem, değilmiş. O fiyata ne bekliyorsun tam olarak anlamadım, öyle bir bütçen varsa ''ya yok benim işlemcim AMD olsun'' deme lüksün yok, F/P olan en iyi şeyi alacaksın. He bu arada zaten kaç mesajdır ''Hani DDR5 idi sistem hi hi'' diyip duruyorsun, e tabi ne diyeyim haklı olduğun tek konu o, tabii onu spamleyeceksin.
İlk önce sakin ol..... niye bu kadar sinirlendin :)
Şimdi ddr5 i bulursun o fiyata hehehe diye gezinen ben değildim hehalde adama zaten inteli sürekli soket değiştirdiği ve eskidiği için değiştirmesini söylüyoz sen geliyorsun ve o fiyata satılmaz hehe diyip üstüne ddr4 bir intel set öneriyorsun duruyorsun al bak attığım linklere adamlar neredeyse aynı sistemi 17k (₺) ye satıyorlar cidden bu Azerilerin hepsi mi böyle bilmeden konuşuyor yoksa bir tek sana has bir davranışmı merak ettim açıkcası

Bundan sonra yazacağın şeylere de cevap vermeyeceğim, o sisteme bak en düşük söylediğin fiyat 14.000 miydi? Her neyse işte sürekli fikir değiştiriyorsun zaten 14.000 de ona, o fiyattan satışa koysun alan olursa kusura bakmayın enayidir.
DoStUM BuNa MiZAh DiYoRuZ 🤙

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Attila Alpaslan
Uygunsuz Dil
İlk önce sakin ol..... niye bu kadar sinirlendin :)
Şimdi ddr5 i bulursun o fiyata hehehe diye gezinen ben değildim hehalde adama zaten inteli sürekli soket değiştirdiği ve eskidiği için değiştirmesini söylüyoz sen geliyorsun ve o fiyata satılmaz hehe diyip ddr4 bir intel set öneriyorsun duruyorsun al bak attığım linklere adamlar neredeyse aynı sistemi 17k (₺) ye satıyorlar cidden bu Azerilerin hepsi mi böyle bilmeden konuşuyor yoksa bir tek sana has bir davranışmı merak ettim açıkcası

DoStUM BuNa MiZAh DiYoRuZ 🤙
Ya cevap vermeyeceğim dedim ama bax bizim buralarda bır laf vardır...
æzerbaycandan gələrem, gelib səni
azariyem de mən en azlndan bəynimi kullanirəm حسنًا ديدي، ديدي، حسنًا، ديدي، ديدي، يا رجل، ما هو الكوع؟ 😡😡
Allah لا تدع مثل هذا الموقف يحدث لك، أشعر بالحزن الشديد.
Hæyırli cumEler

Neyse çok troll yaptık konu sahibi bey hakkınızı helal ediniz efendim, sistemin ederi benim tahminimce taş çatlasa 9K'dır, tabii satıcılar çok yüksek fiyata koymuş ama satılacağını zannetmiyorum, siz isterseniz bir şansınızı deneyin olmadı düşürürsünüz fiyatı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,804
Üyeler
152,332
Son üye
melih444
Top Bottom