Neler Yeni

Bu pc alınir mi laptop olmasi zorunlu

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,126
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
yüksek bütçelerde Monster önerilmiyor diye biliyorum.
Bu model msı tarafından üretiliyo çokta sevilen bir model . Ama çok fazla zam yemiş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha iyi öneriniz var mı bu skalada
güzel model alınır

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,910
İsim
Bilal Tepe

Alınır ben 1 ay önce yaklaşık 15k ya aldim

İstediğin soruyu sorabilirsiniz ama şunu diyim tek kelime ile mükemmel turbo fana cikken 55 60 derece rdr vs oynuyorum silent modda yani en yavaş modda 75 fln gördüm en son

Ahmettttt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

İstediğin soruyu sorabilirsiniz ama şunu diyim tek kelime ile mükemmel turbo fana cikken 55 60 derece rdr vs oynuyorum silent modda yani en yavaş modda 75 fln gördüm en son
Ekranda sıkıntı var mı ölü piksel falan ışık sızması birde ses kalitesi çok kötü diyorlar doğru mu performansı nasil

Fps düşüklüğü yaşadın mı 3060 in gücünü tam alabiliyor musun hani diyorlar ya msi 3050 nin gücü monsterin 3060 dan daha iyi diye onun gibi bir şey var mi

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,126
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
direkt bir kaynak yok ama forumlarda öyle bir haber vardı . Zaten steelseries klavye var yani kasayıda onlar üretiyormuş sanırsam .
Bence ne olursa olsun Monster alma, elinde kesin bir bilgide yokmuş Bence Monster'a o kadar para verene kadar, Acer Predator, Lenovo Legion, HP Omen, Asus Rog Strix gibi serlere falan bak

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,126
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Bence ne olursa olsun Monster alma, elinde kesin bir bilgide yokmuş Bence Monster'a o kadar para verene kadar, Acer Predator, Lenovo Legion, HP Omen, Asus Rog Strix gibi serlere falan bak
Dikkat ederseniz msi ın GP76 modelinin üstüne sadece logo basılmış . Gerisi tanamen aynı

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,394
İsim
Hakanbey
Monster tek bir sebeple tercih edebilirsin Garanti kapsamı bütün laptop firmalarına 100e katlar. Garanti sürecinde laptop yere düşmüştü garantiye yolladık ön panel ve ekranı ücretsiz değiştirdiler. Daha sonra garanti bitmesine 1 ay kala usb portuna çatal sokarak bozduktan sonra yine ücretsiz usb portunu değiştirdiler. Sırf bu garanti süreçlerinde yaşadığım ilgi ve alakadan ayrıca cebimden 1 kuruş bile çıkmamasından dolayı Monster tercih edilebilir.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,910
İsim
Bilal Tepe
Ekranda sıkıntı var mı ölü piksel falan ışık sızması birde ses kalitesi çok kötü diyorlar doğru mu performansı nasil

Fps düşüklüğü yaşadın mı 3060 in gücünü tam alabiliyor musun hani diyorlar ya msi 3050 nin gücü monsterin 3060 dan daha iyi diye onun gibi bir şey var mi
Var 130w 3060 var içinde diğerleri gibi 90 veya 80 watt deil ölü piksel ışık sızması da yok

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,126
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Var 130w 3060 var içinde diğerleri gibi 90 veya 80 watt deil ölü piksel ışık sızması da yok
Arada nadiren ölü piksel veya ışık sızması olabiliyor ,ama normal bi durum her markada olabilen, ondada monster hiç yormadan direkt ilgileniyor. Ya birebir yeni ürün veya panel değişimi ile.

Pawters

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Enes can AKAR

Bu bilgisayar daha 2 gün önce 23 bin lira civarıydı senin bahsettiğin bilgisayara bakınca bu aklıma geldi ama şimdide 37 bin olmuş :d

Top Bottom