Neler Yeni

Bu pc nasıldır arkadaşlar 2. el pc toplayacağım

Bütçe
7500
Beyler bütçe konusunda sorunum yok ancak çok profesyonel bir insan değilim bu zamana kadar iyi bir pcm olmadı bu pcde her türlü oyunu deneyimlemek istiyorum.
Kalite takıntım marka takıntım yok her zaman performanstan yana oldum.Atıcağım pc her şey dahil.TEmiz kfgli 1yıllık 0 ayarında az kullanılmış pc kişinin dediğine göre
pc özellikleri:
Monitör : Asus tuf GAMİNG vg278qr 27 inç 165 Hz 0.5 ms
Ekran kartı : GTX 1650 4 GB
İşlemci : i3 10100f
Anakart : Asus h510m-k
Depolama 480 patriot+240 sandisk GB SSD
Ram : 8 GB apache panther
Klavye : gamepower warlock Compact Kulaklık : gamepower Medusa mouse : gamepower sendo Gamepad : rampagenin gamepadı mouse pad : 90x40 cm RGB oyuncu mouse pad
her şey dahil 5 k teklif ettim satıcı 8k istiyor adam motor alcağı için satıyor
ve testleri vs. nasıl yapıcam adam tokatlamasın beni

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,255
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Beyler bütçe konusunda sorunum yok ancak çok profesyonel bir insan değilim bu zamana kadar iyi bir pcm olmadı bu pcde her türlü oyunu deneyimlemek istiyorum.
Kalite takıntım marka takıntım yok her zaman performanstan yana oldum.Atıcağım pc her şey dahil.TEmiz kfgli 1yıllık 0 ayarında az kullanılmış pc kişinin dediğine göre
pc özellikleri:
Klavye : gamepower warlock Compact Kulaklık : gamepower Medusa mouse : gamepower sendo Gamepad : rampagenin gamepadı mouse pad : 90x40 cm RGB oyuncu mouse pad
7k civarına biterse çok iyi sistem kaçırma hatta 8 bile verilebilir ürünler sıkıntısız ise çünkü monitör zaten kaç tl

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
burak çelik
stres testlerine sokabilirsin, sıcaklıklarına bakarsın. CPU-Z gibi uygulamalarla donanımların gerçek olup olmadığına bakarsın

• Konu Sahibi Konu Sahibi
7k civarına biterse çok iyi sistem kaçırma hatta 8 bile verilebilir ürünler sıkıntısız ise çünkü monitör zaten kaç TL
hocam parçalar kaliteli de tn panel monitör yinede alınır mı? ve ben bunu nasıl getircem adanadan kargoyla nasıl testleri ypaıcam nasıl güvenebilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

stres testlerine sokabilirsin, sıcaklıklarına bakarsın. CPU-Z gibi uygulamalarla donanımların gerçek olup olmadığına bakarsın
tmm hocam bu testlere ekstra olrak furmark testi steyeceğim amam çocuk fake atabilir ben bakmıyorum ona nasıl güveneceğim ve sizce kaç teklif edeyim çocuğa ölü fiyat

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,255
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
hocam parçalar kaliteli de tn panel monitör yinede alınır mı? ve ben bunu nasıl getircem adanadan kargoyla nasıl testleri ypaıcam nasıl güvenebilirim

tmm hocam bu testlere ekstra olrak furmark testi steyeceğim amam çocuk fake atabilir ben bakmıyorum ona nasıl güveneceğim ve sizce kaç teklif edeyim çocuğa ölü fiyat
Video kaydı ile atmasını isteyebilirsiniz mesela ilk bi sistem özelliklerini gösterir videoda sonra uygulamayı açar teste sokar izlersiniz videoda. Ayrıca tn panel her ne kadar kötü de olsa sonuçta iyi fiyatta memnun olmazsanız satarsınız. Ayrıca monitörde ölü piksel var mı falan onu da kontrok edin. Fiyat 6.5-7 arası teklif edilebilir bence

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Video kaydı ile atmasını isteyebilirsiniz mesela ilk bi sistem özelliklerini gösterir videoda sonra uygulamayı açar teste sokar izlersiniz videoda. Ayrıca tn panel her ne kadar kötü de olsa sonuçta iyi fiyatta memnun olmazsanız satarsınız. Ayrıca monitörde ölü piksel var mı falan onu da kontrok edin. Fiyat 6.5-7 arası teklif edilebilir bence
5.5k teklif etcem çocuklar çok piyasayı bilmiyor ayrıca dediğinizi yapıcam ben bu pcye alsam her türlü oyunu 720lowda oynayabilirmiyim 60fps

tmmdır hocam çok sağolun bu pcyi 2.elde satsam kaça okuturum al sat
monitör sıfırı 6k zaten bu pcde sıfır ayarında gibi

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,255
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
5.5k teklif etcem çocuklar çok piyasayı bilmiyor ayrıca dediğinizi yapıcam ben bu pcye alsam her türlü oyunu 720lowda oynayabilirmiyim 60fps
Her türlü oyunu bilmemde fiyat performans olarak çok iyi sistem gibi duruyor. İnceleme videosu izleseniz daha iyi olur mesela GTX 1650 i3 10100f FPS test yazın izleyin daha net bir bilginiz olur.

bu parçalar ayrı ayrı 2.el toplansa kaça patlar

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,255
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman

tmmdır hocam çok sağolun bu pcyi 2.elde satsam kaça okuturum al sat
monitör sıfırı 6k zaten bu pcde sıfır ayarında gibi
Al sat bilmiyorum fakat dediğim gibi sistem çok uygun dolandırıcı olma ihtimali var iyice öğrenin.

Her türlü oyunu bilmemde fiyat performans olarak çok iyi sistem gibi duruyor. İnceleme videosu izleseniz daha iyi olur mesela GTX 1650 i3 10100f FPS test yazın izleyin daha net bir bilginiz olur.
tmdır hocam çok heyecanlandım inşallah alıcağım

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
ÖZGÜR KAPTAN
pc özellikleri:
her şey dahil 8 k ise çok uygun

Top Bottom