Neler Yeni

bu pcyi bu şekilde kullansam sıkıntı çıkarmı?

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
merhaa gaming.gen.tr'den blade-5600xt sistemini 4 kasmda almıştım işlemci stoğu vs derken gelmesi perşembe gününü buldu perşembe günü kutuyu açtım ekran kartnı takacağım ne göreyim 2x8 değil 8gb ram gelmiş 1 tane hemen iletişime geçtim yarın ilk iş kargoya vereceğiz açamanızı önermem dediler ve kargoya verdiler yurtiçi kargo normalde 20-24 saatte bana ulaştırırken kargomu bu sefer pazartresine sarktı ama benim 23 kasımda sınavlarım başlıyor ve çok fazla eksik konum var her gün en az 3-4 saat konu özeti dinlemem gerekiyor ama şuanki laptopum sürekli donuyor kasıyor gına geldi artık açma dediler ama
açsam ne olur garanti ile ilgili bir sıkıntı felanmı olur?

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Neden sıkıntı olsun ?
Hata kendilerinde , Garantiden çıkacağını sanmıyorum.

Çalışma şeklini de şöyle yap derim. Normal okul kitabını oku ve kendin özetini çıkar. Bir yerlerden dinleyince benim örneğin uykum geliyor. Uzaktan eğitimden farkı olmuyor.

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Niye önermiyorlarmış açmanı? Tek slot kullan gelince takarsın
bende öyle düşünüyorum ama adamlara yazdım ama biraz geç yazdım yarında çalışmıyorlarlar ya umursamayıp açacağım yada her türlü pazartesini bekleyeceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Niye önermiyorlarmış açmanı? Tek slot kullan gelince takarsın
bende öyle düşünüyorum ama adamlara yazdım ama biraz geç yazdım yarında çalışmıyorlarlar ya umursamayıp açacağım yada her türlü pazartesini bekleyeceğim

Aynen o kısmı anlayamadım bende

İstersen telefondan çalışabilirsni
telefonumda bozuk :(

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,707
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014

Yani tek slot ram kullanmak neden sorun olsun ki? Aç gitsin [emoji1787]

T.P.G.

80+ Titanium

Annenin babanın telefonu vardır illaki

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Yani tek slot ram kullanmak neden sorun olsun ki? Aç gitsin [emoji1787]
bencede sorun olmazda bu da benim şanssızlığım aynı gün kargo olan yerde 10 gün kargo beklemek :(

TV Youtube'a bağlanabiliyordur umarım? Oradan çalışabilirsin
bu olabilir işte

Neden sıkıntı olsun ?
Hata kendilerinde , Garantiden çıkacağını sanmıyorum.

Çalışma şeklini de şöyle yap derim. Normal okul kitabını oku ve kendin özetini çıkar. Bir yerlerden dinleyince benim örneğin uykum geliyor. Uzaktan eğitimden farkı olmuyor.
bende tersine hocam dinlemezsem çok zor anlıyorum ama deneyeceğim özet çıkar derken deftere mi aklımamı?

Son düzenleme:

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
bencede sorun olmazda bu da benim şanssızlığım aynı gün kargo olan yerde 10 gün kargo beklemek :(

bu olabilir işte

bende tersine hocam dinlemezsem çok zor anlıyorum ama deneyeceğim özet çıkar derken deftere mi aklımamı?
Yazarak çalışmak en mantıklı çalışma yöntemdir.
Deftere özet çıkaracaksınız gün gün tekrar ederseniz başarılı olursunuz.
Özellikle sabah 4 6 arası en konsantre olunan zamandır. Hem sessiz hem de daha iyi odaklanırsınız. :)

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Yazarak çalışmak en mantıklı çalışma yöntemdir.
Deftere özet çıkaracaksınız gün gün tekrar ederseniz başarılı olursunuz.
Özellikle sabah 4 6 arası en konsantre olunan zamandır. Hem sessiz hem de daha iyi odaklanırsınız. :)
4-6 da kalkamamki ancak ramazandaki gibi gündüz uyuyup gece oturursam kalkarım ama erken kalmaya çalışacağım

Top Bottom