Neler Yeni

Bu sene liselerin taban puanları ne kadar artar

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Kayra Yiğit
Ben sayısalcıydım bize haksızlık yapıldı sözel zor geldi sayısal kolay ve kelime oyunlu geldi yani çok saçmaydı neyse konuya geçiyorum istediğim okul geçen sene 412 puan ile almış AMA DİKKAT OKULUN KAPASİTESİ 150 idi bu sene 120ye düştü benim puanım 428,4 geçen seneye göre

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,496
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Ortaokulda sayısal, sözel diye sınıfsal olarak bir alan yok. O yüzden sayısalcı falanda olmuyorsun dostum.
Geçen senenin puanlarına 10-20 ekleyebilirsin. Bence bu raddede olur.

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Ben sayısalcıydım bize haksızlık yapıldı sözel zor geldi
LGS'de her sene farklı dersleri zorladıklarını, önceki senede matematiği zorladıklarını, şimdi de sözeli zorlayacaklarını anlayıpta ona göre çalışman gerekirdi. Puan zaten her zaman değişiklik gösterir ancak yüzdelik dilimler pek oynamaz. Sen şu anki puanına bakma, hem daha resmi bir şey çıkmadığı için "standart sapma" olayları falan da olmadı. En mantıklısı 30 Haziran tarihi bekle. Fakat illa puanlar artar, yüzdelikler azalır diye tahmin ediyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Kayra Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ortaokulda sayısal, sözel diye sınıfsal olarak bir alan yok. O yüzden sayısalcı falanda olmuyorsun dostum.
Geçen senenin puanlarına 10-20 ekleyebilirsin. Bence bu raddede olur.
Sayısalcı dediğim fen ve matematikte süperdim hatta feni fulledimde sözel ağırlıklı yapıp ters köşe yaptılar

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,496
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Sayısalcı dediğim fen ve matematikte süperdim hatta feni fulledimde sözel ağırlıklı yapıp ters köşe yaptılar
Burada haksızlık söz konusu bile değil. Her sene olan bir şey.

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Serdar akın
Ben sayısalcıydım bize haksızlık yapıldı sözel zor geldi sayısal kolay ve kelime oyunlu geldi yani çok saçmaydı neyse konuya geçiyorum istediğim okul geçen sene 412 puan ile almış AMA DİKKAT OKULUN KAPASİTESİ 150 idi bu sene 120ye düştü benim puanım 428,4 geçen seneye göre
Lgs bir sıralama sınavı dostum. Haksızlıktan bahsedemezsin. Soruların kolay veya zor olması önemli bir şey değil.

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama,pc aksesuarları,fiyat performans ürünler
Geçen seneye göre çok saha kolay bir sinavdi kaç senelik bilgilerimle bu seneki lgsyi çok rahat çözdüm

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
arkadaşlar bakın bu puana göre bakma işi saçmalıktır. siz sıralamanıza göre bakın. o okula geçen sene en son giren kaçıncı sıradaymış sen kaçıncı sıradasın ona bak. puanlar değişebilir ancak sıralamalar üç aşağı beş yukarı aynı kalır.
dipnot: ayrıca liseye geçerken alan yok. o yüzden adaletsizlik durumu olamaz. ha üniversite sınavında alan var da onda da adaletsizlik olamaz çünkü herkes alanına göre sıralamaya giriyor.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,221
İsim
Taha Efe
@Harley Quinn❖ nin de dediği gibi Sizi Bizim gibi sayısal sözel olarak değil puan olarak alıyorlar Sözel Sayısal kısım yanıltıyor olabilir ama Liseler nasıl Usulle alır ona bakması lazım.
420 puanınız varsa girersiniz sıkıntı olmaz sanırsam

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Kayra Yiğit
@Harley Quinn❖ nin de dediği gibi Sizi Bizim gibi sayısal sözel olarak değil puan olarak alıyorlar Sözel Sayısal kısım yanıltıyor olabilir ama Liseler nasıl Usulle alır ona bakması lazım.
420 puanınız varsa girersiniz sıkıntı olmaz sanırsam
428.4 alıyorum okulda ilk 20deyim yani gitmem %75 gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

tabi bu puan geçen yıla göre şimdi değişecek

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,221
İsim
Taha Efe
Mesaj otomatik birleştirildi:

tabi bu puan geçen yıla göre şimdi değişecek
Değisim seni cok etkilemez. Dert etme girersin en kötü nakil protokolleri var takma cok.

Top Bottom