Neler Yeni

Bu sıralamaya hangi bölüm ve hangi üni gelir

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,168
İsim
Turabi Çelik
Normalde bilgisayar mühendisliği istiyordum ama sıralamamla imkansız gibi bir şey.
Tyt:500.000
Ayt:475.000

Rulep

80+ Gold
gibisi yok bu sıralama ile bilgisayar mühendisliğinden bölümünün önünden geçirmezler 300 bin sınır var bence mezuna kal

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,168
İsim
Turabi Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
gibisi yok bu sıralama ile bilgisayar mühendisliğinden bölümünün önünden geçirmezler 300 bin sınır var bence mezuna kal
Evet biliyorum ama onun alt dallarından olur mu?

Rulep

80+ Gold

Rulep

80+ Gold
4 yıllık bir bölüm gelmez dimi bu sıralamaya
tercihlerden hangi aralıkta yazılıyor bilgim yok bilgisayar mühendisliğine yakın bir bölüm paralı varsa vardır bana sorarsan gerek yok kal mezuna daha iyi bir sıralama yaparsın bunun kararını sen vereceksin içinden çalışmak geliyorsa. kalacaksan çalışmalara başlaman lazım bir an önce kararını vermelisin

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,168
İsim
Turabi Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tercihlerden hangi aralıkta yazılıyor bilgim yok bilgisayar mühendisliğine yakın bir bölüm paralı varsa vardır bana sorarsan gerek yok kal mezuna daha iyi bir sıralama yaparsın bunun kararını sen vereceksin içinden çalışmak geliyorsa. kalacaksan çalışmalara başlaman lazım bir an önce kararını vermelisin
Anlıyorum hocam bu defa da mezuna kalırsam 2. Defa mezun olucak ama

Rulep

80+ Gold
2.mezunluğu önermem ama bir şeyler kafana dank ettiyse geceni gündüzüne katacaksan. bugün kesin mezunluğa kararını verip ertesi günden çalışmalara başlarım diyorsan düşünülebilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
ömer faruk nakış
ilk sene kaçtı sıralama ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

2.mezunluğu önermem ama bir şeyler kafana dank ettiyse geceni gündüzüne katacaksan. bugün kesin mezunluğa kararını verip ertesi günden çalışmalara başlarım diyorsan düşünülebilir
milyonda 1 bu ihtimal 20 yaşında gelen insan 18 inde anlamadığını yine anlamaz zor bence de yazmalı

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,168
İsim
Turabi Çelik
ilk sene kaçtı sıralama ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

milyonda 1 bu ihtimal 20 yaşında gelen insan 18 inde anlamadığını yine anlamaz zor bence de yazmalı
İlk sene 1.000.000 du

Rulep

80+ Gold
böyle bir ihtimal var mı diye sordum bende 2.mezunum demesinden içinden istediğini zannetmiyorum sıkılmış yazıp gitmesi onun için daha hayırlı olacak bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
ömer faruk nakış
İlk sene 1.000.000 du
hocam bence yapacağını yapmışsın yarı yarıya düşürmüşsün helal olsun hangi bölüm vs nasıl olur bilmiyorum ama bu sıralamalara hayat gün geçtikce zorlaşıyor yeniden kitap dershane şu bu masrafları ailenede yazık en iyisi seçmek bence

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,168
İsim
Turabi Çelik
hocam bence yapacağını yapmışsın yarı yarıya düşürmüşsün helal olsun hangi bölüm vs nasıl olur bilmiyorum ama bu sıralamalara hayat gün geçtikce zorlaşıyor yeniden kitap dershane şu bu masrafları ailenede yazık en iyisi seçmek bence
Yok bu defa kalırsam dershane falan uğraşmam zaten geçen sene hiç kitap açmadan girdim sınava bu senede yarım yamalak çalıştım hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,867
Üyeler
156,532
Son üye
Aarass
Top Bottom