Neler Yeni

Bu sistem 2. el ne kadara satılır?

an0maLYYY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Çağatay Yılmaz
sıfırı daha ucuzken oraya o fiyatları yazsa ne olur hocam :d
o da doğru ama satılmasa o fiyata koymazlar heralde. ve dediğim gibi internetten almak istemeyen çok insan var. mağazalarda sıfıra o özelliklerde sistem alamazsınız.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,381
İsim
Emre siyah
o da doğru ama satılmasa o fiyata koymazlar heralde. ve dediğim gibi internetten almak istemeyen çok insan var. mağazalarda sıfıra o özelliklerde sistem alamazsınız.
vatandan alabiliyorsunuz vatanın bazen mağazaya özel yaptığı kampanyalar var keza gaminggen itopya gibi mağazlardan gidip de alabiliyorsunuz.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,583
İsim
Selim
İnternetten almak istemeyip mağazadaki fiyatları da pahalı bulan çok insan var. Onlara bu fiyata satabilirim belki bilmiyorum.
İnternetten niye almasınlar hocam 😄 ayrıca büyük indirimler oluyor bazen mağazada yani örnek vermek gerekirse senin ekran kartın rx6600xt ile aralarında çok fark yok ama fiyat olarak 6700xt ile nerdeyse aynilar. Yani daha iyisini almak varken niye 15 16 ya ikinci el daha kötü sistemi alsınlar. Birde monitör hariç demiş biri yorumda 😄 bilgisayardan anlayan biri zaten 15 16k verecek parası varsa üstüne 3 bin daha kolay canavar gibi 0 sistem alır.

an0maLYYY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Çağatay Yılmaz
İnternetten niye almasınlar hocam 😄 ayrıca büyük indirimler oluyor bazen mağazada yani örnek vermek gerekirse senin ekran kartın rx6600xt ile aralarında çok fark yok ama fiyat olarak 6700xt ile nerdeyse aynilar. Yani daha iyisini almak varken niye 15 16 ya ikinci el daha kötü sistemi alsınlar. Birde monitör hariç demiş biri yorumda 😄 bilgisayardan anlayan biri zaten 15 16k verecek parası varsa üstüne 3 bin daha kolay canavar gibi 0 sistem alır.
bilmiyorum valla. satıp sattığım paraya laptop almak istiyordum ama dediğiniz fiyatlara laptoplar mevcut sistemin yanından bile geçmiyo maalesef.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,583
İsim
Selim
bilmiyorum valla. satıp sattığım paraya laptop almak istiyordum ama dediğiniz fiyatlara laptoplar mevcut sistemin yanından bile geçmiyo maalesef.
Üni ya da dışarda çalışma gibi durumunuz yoksa laptop almanıza gerek yok

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,583
İsim
Selim
var işte. üniye gidicem.
Part time bir iş bulun hocam 👍 biraz para biriktirin ve öyle laptop alın diğer türlü bu paralara alınan laptopla gazete ve mc oynarsınız. Yazılım ve mimarlık gibi çok ağır şeyleri de acamazsiniz.

Top Bottom