Neler Yeni

Bu sistem alınır mı? 15800TL

seb5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Sebastian Vettel

Toplam Fiyat: 16145 TL
Çok teşekkürler ama Nvidia ekran kartı tercih ediyorum, pek anlamıyorum ama benim listemde ki parçalar daha kaliteli galiba.

Messinin Ronaldosu

80+ Bronze
Çok teşekkürler ama Nvidia ekran kartı tercih ediyorum, pek anlamıyorum ama benim listemde ki parçalar daha kaliteli galiba.
Senin topladığın sistemde, psu 550w yetmeyebilir, ram 8gb ve rx 6700xt rtx 3070 gücünden ama yinede sen bilirsin

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
Mete C. E.
Anlamadığım bir şey var,
Sinerji linki 12500 ve sizin ilk sistem 15.800
Onu özelleştirmeye bütçe nasıl yetmiyor?
Yok siz ilk sistemi daha ucuza bulup monitör klavye mouse vs eklediniz de mi 15.8 oldu?

seb5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Sebastian Vettel
Senin topladığın sistemde, psu 550w yetmeyebilir, ram 8gb ve rx 6700xt rtx 3070 gücünden ama yinede sen bilirsin
Ram'e x2 yazmayı unutmuşum özür dilerim. Pcpartiker.comda baktığımda toplam toplam 370w kullandığı yazıyor ne kadar doğru bilmiyorum. Nvidia ekran kartını tercih ediyorum. Önerdiğin sistem için çok sağol yinede

seb5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Sebastian Vettel
Anlamadığım bir şey var,
Sinerji linki 12500 ve sizin ilk sistem 15.800
Onu özelleştirmeye bütçe nasıl yetmiyor?
Yok siz ilk sistemi daha ucuza bulup monitör klavye mouse vs eklediniz de mi 15.8 oldu?
Sinerji de ki parçalar bu sistemde ki parçalara göre daha kalitesiz galiba en azından ben karşılaştırma yaptığımda böyle gördüm. Monitör klavye mouse dahil değil fiyata
Mesaj otomatik birleştirildi:

Max bütçen nedir
16000TL

sarı siteden bulursun daha ucuza
İkinci el almak istemiyorum alsamda en azından kurumsal bir yerden alırım.

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
Mete C. E.
Sinerji de ki parçalar bu sistemde ki parçalara göre daha kalitesiz galiba en azından ben karşılaştırma yaptığımda böyle gördüm. Monitör klavye mouse dahil değil fiyata

16000TL

Anladım o kasa zaten özelleştirme yok gibi ve sadece fiziki mağaza satış. Benzer sistemler mevcut ama seninki bir tık pahalı piyasaya göre.

• Beğen
Reaksiyonlar: seb5

seb5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Sebastian Vettel
Anladım o kasa zaten özelleştirme yok gibi ve sadece fiziki mağaza satış. Benzer sistemler mevcut ama seninki bir tık pahalı piyasaya göre.
Önerebileceğin sistem var mı peki bütçem en fazla 16000TL bu arada yardımın için çok teşekkürler

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
Mete C. E.
Önerebileceğin sistem var mı peki bütçem en fazla 16000TL bu arada yardımın için çok teşekkürler
Baktım ama çoğu fiyat bitmiş, 7-8k üstüne eklemişler, sinerji veya gaming genden bakmak lazım.
Kasa ve psu seçimin iyi ama bronze sertifika kafi. Powerboost vb. tırt olmadıkça üzmez.

Bunu buldum, kargo biraz geç sanırım, i5 12400 yapınca bile 15.8 olmuyor fiyat bence gayet iyi.

seb5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Sebastian Vettel
Baktım ama çoğu fiyat bitmiş, 7-8k üstüne eklemişler, sinerji veya gaming genden bakmak lazım.
Kasa ve psu seçimin iyi ama bronze sertifika kafi. Powerboost vb. tırt olmadıkça üzmez.

Bunu buldum, kargo biraz geç sanırım, i5 12400 yapınca bile 15.8 olmuyor fiyat bence gayet iyi.
Ekran kartı için 8gb vram yeterli midir oyunlar için. Forumlarda yetmeyeceğini söylüyorlar. Bu arada saçma sorular soruyor olabilirim bilmediğim için soruyorum özür dilerim.

Fsp en kral marka psu da
Hiç bir bilgim forumlarda herkes c4 diyip duruyor.

WhoCares

80+ Silver

16000TL

ikinci el yazmadım ki ben sıfır ürün kutusu açılmamış olanlarda var

Top Bottom