Neler Yeni

Bu Sistem Alınır Mı ? (+ Monitör Tavsiyesi )

Zealist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Memet K.
Merhabalar

Kardeşimin bilgisayarı bozulduğu için acil olarak yenisini almam gerekiyor bundan dolayı çok vaktim yok . Kendisi ortalama olarak günde 8-9 saat bilgisayar başında çalışıyor ve kullandığı iş sisteminden dolayı bilgisayarın hızlı olması çok çok önemli . Ekran kartının çok çok iyi olmasına gerek yok makul diyebileceğimiz seviyede olması kâfi. Aşağıda linkini bıraktığım sistem dün tükenmişti bugün tekrar açıldı . Sizce alınır mı ?

https://pckolik.com/pbwp-customization-default/?pid=59125

Yapılan Değişiklikler :

1-) Sistemde SSD'Yİ SAMSUNG 1 TB 980 PRO M.2 6900-5000 MB/S PCI-EXPRESS 4.0 SSD ile değiştirdim (bilinir marka -pc express 4.0 ve okuma yazma oranından dolayı böyle bir tercih yaptım )
2-) Sıvı Soğutucuyu da COOLER MASTER MASTERLIQUID ML120L RGB SIVI SOĞUTUCU ile değiştirdim .( power boost pek iç açıcı yorumlara sahip değil )

Sorular :

Soru 1 : PSU 2 ay idare etse yeter sonra mecbur değiştireceğim çünkü hiç güven vermiyor :) Sizce Bu haliyle idare eder mi 2 ay da olsa ?
Soru 2 : Anakartı 490 TL fark ile DS3H ile değiştirmeli miyim yoksa bu haliyle tamam mıdır ?
Soru 3 : Bu Sisteme uygun max 6k 'lık monitör tavsiyesinde de bulunabilirseniz çok sevinirim ( Casper Hariç )

(AMD ekran kartı düşünmüyorum)

Şimdiden teşekkür ederim .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,980
Üyeler
140,739
Son üye
riseofdarkness
Top Bottom