Neler Yeni

Bu sistem alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
DURSUN ŞAHİN
Last of us'ta vram sorunu ilk çıktığı zamanlarda vardı oyunun optimizasyonu rezalet olduğu için, sonraki güncellemelerle düzelttiler. İkinci el hakkında pek fikrim yok maalesef.
anladım bu arada sadece Last of us da değil işte ben 12 gb olmasını istiyorum açıkçası daha iyi bence bide açıkçası amd ye daha sıcak bakıyorum

Tolga1907

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Tolga
alıcam almasına da işte bende rtx 2060 i5 10400f sistem var onu satıp üstüne para koyup almayı düşünüyorum hazır konusu açılmışken soruyum sen bilirsin belki
rtx 2060
i5 10400f
h410 anakart
16gb Ram
240 GB ssd
alalı 1 buçuk sene oldu tam
kaç lira eder max
7-8k arası gibi bir fiyata satabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
DURSUN ŞAHİN

WecitWCT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Ahmet Mecit Çelik

bu sistem nasıldır alınır mı? yada daha iyi bir tavsiyeniz varmı?
Knk ben san söylüyorum
-Ekran kartı olarak
4060 alma 6700 xr daha iyi
-İşlemci olarak
ryzen işlemcisi almak istorsan soğutucu almak gerekebilir. Intel ise soğutucusu gerek kalmayacak kendi isteğiyle alırsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
DURSUN ŞAHİN
Knk ben san söylüyorum
-Ekran kartı olarak
4060 alma 6700 xr daha iyi
-İşlemci olarak
ryzen işlemcisi almak istorsan soğutucu almak gerekebilir. Intel ise soğutucusu gerek kalmayacak kendi isteğiyle alırsın
zaten 4060 almam hocam 6700xt varken demiştim bunu işlemcide amd alıcağım soğutucu da taktımmı tadından yenmez amd iyidir.

Tolga1907

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Tolga
anladım bu arada sadece Last of us da değil işte ben 12 gb olmasını istiyorum açıkçası daha iyi bence bide açıkçası amd ye daha sıcak bakıyorum
Rtx2060S var bende 4k ya alıcı çıkmıyor neyin 8k sindan bahsediyorsun güzel kardeşim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
DURSUN ŞAHİN
Rtx2060S var bende 4k ya alıcı çıkmıyor neyin 8k sindan bahsediyorsun güzel kardeşim.
ne 4k sı kardeşim yanlış anladın heralde benim kast ettiğim sadece ekran kartı değil sistemi diyorum kasayla beraber

Tolga1907

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Tolga
Genede 15klik bir şey yok ortada bak seni rencide etmek için demiyorum yanlış anlama. İşlemcinin sıfırı 3.5k ekran kartının sıfırı 6k ram 16gb 1.5k SSD ile anakart 3k diyelim 3k da kasa diyelim gene 15k bulmuyor. Artı o paraya adam 3060+ sistem alır sıfır. Bence sen piyasadan bi habersin güzel kardeşim

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
DURSUN ŞAHİN
Genede 15klik bir şey yok ortada bak seni rencide etmek için demiyorum yanlış anlama. İşlemcinin sıfırı 3.5k ekran kartının sıfırı 6k ram 16gb 1.5k SSD ile anakart 3k diyelim 3k da kasa diyelim gene 15k bulmuyor. Artı o paraya adam 3060+ sistem alır sıfır. Bence sen piyasadan bi habersin güzel kardeşim
kardeşim 2021 de kaldın heralde erkan kartının sıfırını nereye 6 ya buluyon taş çatlasa minimum 12 k git bak Googleden abartıyosun baya Bi ayrıca 15 k fiyatı ben belirlemedim interntte benim sistemin aynısının ikinci ellerine bakarak belirledim 3060 lı sistemi 15 k ya bul ben benim sistemi bedavaya veririm hangi yılda olduğumuzu bilmiyon heralde

Tolga1907

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Tolga
kardeşim 2021 de kaldın heralde erkan kartının sıfırını nereye 6 ya buluyon taş çatlasa minimum 12 k git bak Googleden abartıyosun baya Bi ayrıca 15 k fiyatı ben belirlemedim interntte benim sistemin aynısının ikinci ellerine bakarak belirledim 3060 lı sistemi 15 k ya bul ben benim sistemi bedavaya veririm hangi yılda olduğumuzu bilmiyon heralde
IMG_20240117_163340.jpg

Henüz detaylı bakmadım daha. Hem garantili hem faturalı sen 15k bunu sunabilecek misin. Taksit sağlayabilecekmisin peki. Ekran kartına 8k verdiğini düşünmüyorum verdiysende geçmiş olsun yani kardeşim. Google amcadan cikarttigim ilk sonuç Google amcaya sor dedin diye ordan araştırdım direk kırmadım seni. 😌 Ben sana şunu da söyleyeyim senin sisteme bilgisayar alımı satımı yapanlar teklif getirir onlarda pek memnun etmezler. Normal biri peşin tiko 15k bağlamaz bu sisteme. Üzülme diye söylüyorum satacağım sistemi değiştirecegim dedin diye yazdım. Yoksa istersen 30k ya koy alıcı cikmadiktan sonra 🙏👍

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
DURSUN ŞAHİN
Alıntıyı görüntüle
Henüz detaylı bakmadım daha. Hem garantili hem faturalı sen 15k bunu sunabilecek misin. Taksit sağlayabilecekmisin peki. Ekran kartına 8k verdiğini düşünmüyorum verdiysende geçmiş olsun yani kardeşim. Google amcadan cikarttigim ilk sonuç Google amcaya sor dedin diye ordan araştırdım direk kırmadım seni. 😌 Ben sana şunu da söyleyeyim senin sisteme bilgisayar alımı satımı yapanlar teklif getirir onlarda pek memnun etmezler. Normal biri peşin tiko 15k bağlamaz bu sisteme. Üzülme diye söylüyorum satacağım sistemi değiştirecegim dedin diye yazdım. Yoksa istersen 30k ya koy alıcı cikmadiktan sonra 🙏👍
ben zamanında ekran kartını 7 k ya aldım tamammı senin derdin karamsarlığınla moral bozmak gibi geldi bana çok mu biliyosun? o senin fikrin 15 olmaz 14 olur yada 14 olmaz 16 olur elinde sonunda satılır senin dediğin gibi olsa kimse bişey satamaz herkesin malı elinde kalır buraya gelip çok bilmişlik taslama sana tavsiyem

asko56

80+ Silver

bu sistem nasıldır alınır mı? yada daha iyi bir tavsiyeniz varmı?
dostum bütçen düşük ryzen 7500f e ne olursa olsun hava sogutucu şart işlemci stok sogutucu ile yanıyor yıl olmuş 2024 1 tb ssd şart oglu şart artık üstüne amd için gene b serisi şart ileride güzel bir kart alırsın işlemcine biraz overclok yaparsın bir şeyler denersin daha iyi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,813
Üyeler
156,390
Son üye
Emirovsky
Top Bottom