Neler Yeni

Bu sistem alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Emirhan
Bütçe
35

mwlig

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Melih buğra
Hocam link çalışmıyor ama okuduğum kadarıyla güzel duruyor alınır gibi geldi bana eğer rami 32 yapıp eğer çok hikayeli oyun vs. Oynuyor isenizde ssdyi 1 TB a çekmenizi öneririm birde işlemci fanı varmı bilmiyorum ama bir bakın derim 7500f yük altında ne kadar ısınıyor eğer çok ısınıyorsa ve sizin sistemde tray mpk işlemci isile bir kule tipi soğutucu öneririm ilk ikisi sizin maddi durumunuz ve kullanımıza bağlı ama işlemci ısısına bir bakın derim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ssd 1 tb yaptım ramlerde 32 GB yaptım ama soğutucu konusuna hiç bakmadım ne önerirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Soğutucu işlerini hiç bilmiyorum alıp işlemcinin üstüne falan mı takıyoruz

mwlig

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Melih buğra
Öncelikle geç cevap için özür dilerim şuan baktım stock fanla bile yüksek dereceleri görüyormuş apex gibi bir oyunda grafik ayarlarına vs. bakmadım ama size önerim soğutucu olarak kule tipi hemen modelde öneriyim thermalright phantom spirit normali kalmadığından dolayı rgbsi var bunu bile bulduğuma sevindim genelde böyle fp ürünlerini sömürüyorlar şu an uğurböcekli sitede var linki aşşagı bırkıyorum https://www.n11.com/urun/thermalrig...md-uyumlu-islemci-sogutucu-47164949?magaza=qp eğer pahalı gelirse assasin peerles diye bişey vardı o da pek ucuz değil o da 1500 ama performans farkı vardı diye hatırlıyorum yani benim önerdiğim linktekidir şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile

Buyrun bir bakın isterseniz

phantom spiritte 7 tane boru ve bakır vs. gibi bir şeyler diyordu herhalde videoda istersen aç videoyu izle daha iyi anlarsın

n11 site yorumlarınada baktım çoğu olumlu dönüş yapmış okuyun derim

ssd 1 tb yaptım ramlerde 32 GB yaptım ama soğutucu konusuna hiç bakmadım ne önerirsiniz

Soğutucu işlerini hiç bilmiyorum alıp işlemcinin üstüne falan mı takıyoruz
soğutucu işlerini bilmenize pek gerek yok basit bir kurulumu var attığı videodada gösteriyor adam nasıl kurulcağını.

Ekler

• Screenshot_778.png
    Screenshot_778.png
    676.1 KB · Hit: 27
  • Screenshot_779.png
    Screenshot_779.png
    646.6 KB · Hit: 29
Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim