Neler Yeni

Bu sistem mi yoksa bu laptop mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Melih Gezer
Arkadaşlar sizce;
İşlemci: AMD Ryzen 7 5800X
Anakart: Asus ROG Strix B550-F
Ekran Kartı: RTX3070
RAM: Corsair Vengeance Pro 32Gb (4x8Gb)
SSD: Samsung 970 Evo Plus 1Tb
Power Supply: Corsair CX750-F RGB 80+ Bronze 750W Beyaz
Kasa: Thermaltake P5 Core
Sıvı Soğutucu: Asus ROG Strix lc White
Monitör: Philips 242E1GAJ
Özellikli bir pc mi toplasam ki hesabıma göre şuan 25.000 tl civarı oluyor. Açıkçası biraz pahalı ama pc almak istersem yüzde 90 bunu toplamaya çalışcam (işkence olacak bu parayı biriktirmek :)) veya Monster Tulpar T7 20.3 bir laptop mu alayım? Birde laptop alırsam diye 144hz, full hd artı bir monitör alırım onun için de en ucuz monitör tavsiyesi verebilir misiniz?

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,276
İsim
Efecan
Sistemi alma imkanınız varsa alın. Monitör ve kasa tarafında değişiklikler olabilir ancak şuanda sinerjideki hazır bi sistemi özelleştirerek bu civarlarda bi sistem ortaya çıkabilir atıyorum birazdan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam böyle bi sistemde 2k monitör kullanmayacakmısınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Melih Gezer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistemi alma imkanınız varsa alın. Monitör ve kasa tarafında değişiklikler olabilir ancak şuanda sinerjideki hazır bi sistemi özelleştirerek bu civarlarda bi sistem ortaya çıkabilir atıyorum birazdan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam böyle bi sistemde 2k monitör kullanmayacakmısınız.
Yani şöyle söyleyeyim zaten bilgisayarı yanlış söylemişim 2k ama eğer sistem olacaksa 1, 1.5 yılımı alabilir ve o zamana kadar sistemin ne kadar geride kalacağı bilinmez ama laptop olursa maksimum birkaç ayda laptopu alabilirim o yüzden ikisinden de istiyorum :)

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Yani şöyle söyleyeyim zaten bilgisayarı yanlış söylemişim 2k ama eğer sistem olacaksa 1, 1.5 yılımı alabilir ve o zamana kadar sistemin ne kadar geride kalacağı bilinmez ama laptop olursa maksimum birkaç ayda laptopu alabilirim o yüzden ikisinden de istiyorum :)
1 1.5 yıl beklenmez be hocam.RTX 4000 serisi falan çıkar o zamana.

muskA

80+ Silver
Hocam kesinlikle sistem al,pişman olursun.

Efee.d

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Efe Çetin
Arkadaşlar sizce;
İşlemci: AMD Ryzen 7 5800X
Anakart: Asus ROG Strix B550-F
Ekran Kartı: RTX3070
RAM: Corsair Vengeance Pro 32Gb (4x8Gb)
SSD: Samsung 970 Evo Plus 1Tb
Power Supply: Corsair CX750-F RGB 80+ Bronze 750W Beyaz
Kasa: Thermaltake P5 Core
Sıvı Soğutucu: Asus ROG Strix lc White
Monitör: Philips 242E1GAJ
Özellikli bir pc mi toplasam ki hesabıma göre şuan 25.000 TL civarı oluyor. Açıkçası biraz pahalı ama pc almak istersem yüzde 90 bunu toplamaya çalışcam (işkence olacak bu parayı biriktirmek :)) veya Monster Tulpar T7 20.3 bir laptop mu alayım? Birde laptop alırsam diye 144hz, full hd artı bir monitör alırım onun için de en ucuz monitör tavsiyesi verebilir misiniz?
3070 toplanır o fiyata

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,276
İsim
Efecan
1.5 sene sonra her şey farklı olur be hocam o zaman konuşuruz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,828
Üyeler
153,944
Son üye
EmirhnYildrm
Top Bottom