Neler Yeni

Bu sistem nasıl? Alınır mı

yigitbayr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit Ali Bayır
Bütçe
25000
Arkadaşlar merhaba ben bir sistem buldum her şey dahil 25000 TLlik bir bütçem var klavye mouse ve kulaklık istemiyorum sizce bu sistem nasıl daha iyisi varsa yazabilir misiniz? 550 Power supply çok az geldi sizce de öyle mi?

Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistemde kasayı 600w yaptım üstüne ssdyi 1 tb istiyorum malum oyun falan oynaycağım için bir de Kingston NV2 ekledim size alınır mı?

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
Arkadaşlar merhaba ben bir sistem buldum her şey dahil 25000 TLlik bir bütçem var klavye mouse ve kulaklık istemiyorum sizce bu sistem nasıl daha iyisi varsa yazabilir misiniz? 550 Power supply çok az geldi sizce de öyle mi?

Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistemde kasayı 600w yaptım üstüne ssdyi 1 tb istiyorum malum oyun falan oynaycağım için bir de Kingston NV2 ekledim size alınır mı?
Güzel ama anakart olarak ASUS PRIME B550M-A/CSM 4600MHz alman lazım bence, ileride 32gb ram arttırabilmek açısından. Bir de işlemciye bir hava soğutma alırsna süper olur. PSU bana biraz yetersizmiş gibi geldi. Kasa kısmından XPG Valor Air Rainbow RGB alırsan çok daha iyi olur. Hem 80+ bronze olmuş olur, hem 600w

yigitbayr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit Ali Bayır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
32 yapıcağımı düşünmüyorum ama 24 yaparım yine de sıkıntı olur mu? anakarta 1000tl daha fazla verecek bütçem yok. bir de bu sisteme 600w iyi mi?

Top Bottom