Neler Yeni

Çözüldü✓ Bu sistem nasıl Rdr2,Rust,cs2,valo kaç fps alır ?

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,151
İsim
Hamza Ziya Üstün
7500f sistemi al hocam. 4060 dlss açsan da rtx açınca yamulur. Bu bütçelerde oyunları rtx ile oynama biraz hayal. Kaldı ki rtx açmasan da oyunlar fazlasıyla güzel görünüyor. Kaybettiğin fps karşılığında yeterince güzel bir görüntü elde edemiyorsun ve ona değmiyor

Alucard5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
alucard
Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Derviş
5600h diye bi işlemci yok. Rdr2 de dlls açsanda 100 fps alamazsın grafikleri ultraya çekersen,internette oyun testleri oluyo onlara bakabilirsin.
ryzen 5 5600h diye bi işlemci var nasıl yok birader
Mesaj otomatik birleştirildi:

7500f sistemi al hocam. 4060 dlss açsan da rtx açınca yamulur. Bu bütçelerde oyunları rtx ile oynama biraz hayal. Kaldı ki rtx açmasan da oyunlar fazlasıyla güzel görünüyor. Kaybettiğin fps karşılığında yeterince güzel bir görüntü elde edemiyorsun ve ona değmiyor
aynen sonra gelsin wattman, stuttering sorunları.

Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Derviş
Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Derviş
Lan laptop işlemcisi o git google bak bari biliyomus gibi konuşuyon bide yemişler seni
laptop işlemcisi olduğunu biliyom kral montajlama ve kodlamayla laptop işlemcisini masaüstüne takabilirsin senin bu uslubunla çocuk olduğunu anlayıp konuşmayı sonlandırıyorum

Hanz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Hamza
5600h diye bi işlemci yok. Rdr2 de dlls açsanda 100 fps alamazsın grafikleri ultraya çekersen,internette oyun testleri oluyo onlara bakabilirsin.
knk gördüm de bazı videolarda 70-80 fps alırken bazıları 60 alıyor.

önerebileceğin bir sistem var mı

Alucard5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
alucard
7500f li bilgisayarda daha yüksek fps alırsın ona bakabilirsin.

laptop işlemcisi olduğunu biliyom kral montajlama ve kodlamayla laptop işlemcisini masaüstüne takabilirsin senin bu uslubunla çocuk olduğunu anlayıp konuşmayı sonlandırıyorum
Aynen sen laptop işlemcisiyle masaüstüde oyun oynamaya devam et inandım ben ilber ortaylı boşuna cahille değil yarı cahille tartışmak daha zordur demiyo. inat etcene yanlışını kabul et. hala devam edip bide bana laf atıyon asıl senin yaşın küçüktür bu zekayla çok yaşamazsın.

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,151
İsim
Hamza Ziya Üstün
ryzen 5 5600h diye bi işlemci var nasıl yok birader

aynen sonra gelsin wattman, stuttering sorunları.
6000 ve 7000 serisinde bu sorunlar en fazla nvidiada neyse o kadar. Amd driverlarını düzeltti, amd software ile ui olarak nvidianın 15 yıllık gibi gözüken denetim masasından da çok daha önde. 5600h laptop anakartına lehimli ve perakende satış olarak bulmak çok zor. Am4 soket pga olduğu için onu modlama gibi şeylerle de olsa takamazsın. Eski intel lga işlemcileri bir şekilde takılıyor ancak ryzenda daha önce hiç duymadım ve herhangi yabancı kaynakta da böyle bir şey yok. Buna inandırmak için cpu-z ve sistem bilgisi üzerinden anakart ve işlemcinin tam bilgilerini paylaşman lazım. Üslup açısından agresifsin ve tepeden bakıyorsun buna dikkat edersen daha az insanla sorun yaşarsın

önerebileceğin bir sistem var mı
7500f oyun tarafında am4 soketin en iyi ve diğer soketler genelinde oyunda ilk 5 te sayabileceğimiz 5800x3d ye yakın oyun performansı veriyor. 5600 den çok daha iyi bir işlemci ve güncellemeye önü açık. Rtx4060 ile 7600 benzer sayılırlar ve dlss olsa da 4060 parasını hak etmiyor çünkü zayıf ve ray tracing için gücü yetersiz, zaten bu görüş global anlamda neredeyse herkesin görüşü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Eren n
Dostum rust ve valorantta yüksek fps almak istiyorsan özellikle rustta x3d çipli işlemci alman lazım bende ryzen 5 5600 vardı 90 100fps arası gidip geliyordu büyük sunucularda 7800x3d ye geçtim 200 ün altına düşmüyor plajda doğunca 300 civarı alıyorum valorantta 800 900fps veriyor ama gereksiz rust u çok oynuyorsan 5800x3d veya 7800x3d almanı öneririm rustta ekran kartı önemli değil rx 6600 de alsan 200 250 fps i rahat görürsün internette videoları da var

Hanz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Hamza
7500f li bilgisayarda daha yüksek fps alırsın ona bakabilirsin.

Aynen sen laptop işlemcisiyle masaüstüde oyun oynamaya devam et inandım ben ilber ortaylı boşuna cahille değil yarı cahille tartışmak daha zordur demiyo. inat etcene yanlışını kabul et. hala devam edip bide bana laf atıyon asıl senin yaşın küçüktür bu zekayla çok yaşamazsın.
tabi ki de 7500f in kat kat iyi olduğunu biliyorum ama onun için sıvı soğutma diyorlar çok ısındığın için

Dostum rust ve valorantta yüksek fps almak istiyorsan özellikle rustta x3d çipli işlemci alman lazım bende ryzen 5 5600 vardı 90 100fps arası gidip geliyordu büyük sunucularda 7800x3d ye geçtim 200 ün altına düşmüyor plajda doğunca 300 civarı alıyorum valorantta 800 900fps veriyor ama gereksiz rust u çok oynuyorsan 5800x3d veya 7800x3d almanı öneririm rustta ekran kartı önemli değil rx 6600 de alsan 200 250 fps i rahat görürsün internette videoları da var
knk önerebileceğin ib sistem varmı bunlar ilgili link vesayire birde biliyorsun Rust öyle 1 -2 saat oynanıcak oyun değil günlerini vericeğin bir oyun onun için ısı sooğutma hava da iyi olmasını istiyorum

Top Bottom