Neler Yeni

Bu sistem ne kadar eder ?

Erlik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Boris Manco
okutmamış hocam sokmuş o adama tövbe tövbe 4 ederi var garanti bitince değer kaybediyor epey kazım kartlarıda 3.5 civarına rahat bulunuyor artık kart piyasası düştüğü için 4 tane rx570 aldım.1 tanesini 250 lira karla diğerlerini 400 lira karla satmayı planlıyorum bakalım.
Serbest piyasa işte sen öldürüyorsun o da gömüyor yine piyasa hakkına geliyor işte :D Baksana piyasa düşüyor derken bile kullanılacak mining kartlardan kar ediyorsun mesela. Garantili satış ülkemize mahsus bir mevzu zaten... Pazarların indirimlerini kovalar alır sonradan satar olduk. Bizlerde stokçuyuz artık....
9.5k ya gider gibi
Eyvallah sağolasın.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,780
İsim
kilan embappe
Minimum 10k eder ...

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,356
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Serbest piyasa işte sen öldürüyorsun o da gömüyor yine piyasa hakkına geliyor işte :D Baksana piyasa düşüyor derken bile kullanılacak mining kartlardan kar ediyorsun mesela. Garantili satış ülkemize mahsus bir mevzu zaten... Pazarların indirimlerini kovalar alır sonradan satar olduk. Bizlerde stokçuyuz artık....

Eyvallah sağolasın.
Hobi haline geldi hocam lise okuyorum aileme muhtaç kalmadan ihtiyaçlarımı alabiliyorum kimsenin kazanamadığı parayı ticaretle kazanan insanlar var...

ben piyasanın 50-100 altına veriyorum aldığım fiyat uygun 1300 e GTX 1050 ti vermiyorlar öldürdüğümü düşünmüyorum 1k ya zaten arızalı kartları veriyorlar.

ramleride sıfır fiyatının 300 altını teklif edicektim ama bizim millet sonuçta o.c yapılmadı insan gibi kullanıldı vs diye diye sıfırla arasında 100 lira fark oluyor onu veren 2 yıl Garanti için o parayıda verir keşke hepsi şu kart piyasası gibi olsada sıfır bile olsa kart min 1 k altına vermem lazım bizim millet ram anakart satarken sıfır 1k ise 1200 giriyor satılmayınca tertemizdi vs vs diye ağlıyor çok rastladım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Uğur Çalık
10K ya net satarsın. 2. el alıp kar edenlerin dediğinin en az 1-2K üzerine koysan gider yani:)

Erlik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Boris Manco
Minimum 10k eder ...
Eyvallah hocam o bantta kalıcam gibi.
Hobi haline geldi hocam lise okuyorum aileme muhtaç kalmadan ihtiyaçlarımı alabiliyorum kimsenin kazanamadığı parayı ticaretle kazanan insanlar var...

ben piyasanın 50-100 altına veriyorum aldığım fiyat uygun 1300 e GTX 1050 ti vermiyorlar öldürdüğümü düşünmüyorum 1k ya zaten arızalı kartları veriyorlar.

ramleride sıfır fiyatının 300 altını teklif edicektim ama bizim millet sonuçta o.c yapılmadı insan gibi kullanıldı vs diye diye sıfırla arasında 100 lira fark oluyor onu veren 2 yıl Garanti için o parayıda verir keşke hepsi şu kart piyasası gibi olsada sıfır bile olsa kart min 1 k altına vermem lazım bizim millet ram anakart satarken sıfır 1k ise 1200 giriyor satılmayınca tertemizdi vs vs diye ağlıyor çok rastladım.
Ticaret veya aracılık eğerki girdiğin piyasaya hakimsen bilginde varsa yapılacak en iyi iş. Bunu büyüğünden küçüğüne herkes yapıyor zaten. Araba al satçıları, emlakçılar, stokçular say say bitmiyor ülkede. Tutturabiliyorsan devam et zaten. Veren verirr vermeyen vermezz ticaretin usulüde bu zaten.

O kadarında değilim ya. Tek tek veya piyasada şuan olan kasalara da bakıyorum. Açıkçası RTX2060 sistem az kaldı fakat ben kıyas olarak RTX3050li alıyorum ondan daha iyi sonuçta. Parçalarda noname veya soru işareti parçalarda değil. Alanın buna göre bakması lazım. Ben alırken de piyasanın 1 tık üstünü vermiştim bu parçalar olsun diye. O zamanlar herkes bir parçayı övüyordu ama ben forumda çoğu kişinin hemfikir olduğu parçalara yönelmiştim. İnsanlarda ona göre değerlendirirse mutlu olurum zaten.

Ki kasanın böyle olması şuan elimi rahatlatıyor. Şuan 3060'a geçsem oluyor. R5 5600+3070 yapsam yine oluyor. Upgrade imkanı da olsun istemiştim. :D
10K ya net satarsın. 2. el alıp kar edenlerin dediğinin en az 1-2K üzerine koysan gider yani:)
Eyvallah dostum bende onu düşünüyorum bakalım yakında buraya da ilana çıkarım gibi. Teşekkürler ilgin için :)

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,356
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Yeniden almaya niyetin varsa parça parça satman daha mantıklı ramler depolama power vs yeter anakart bios uptadele halledilir yani 2 parçayı satıp almak daha mantıklı gibi senin kararın tabii ki

Erlik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Boris Manco
Yeniden almaya niyetin varsa parça parça satman daha mantıklı ramler depolama power vs yeter anakart bios uptadele halledilir yani 2 parçayı satıp almak daha mantıklı gibi senin kararın tabii ki
Bunu da düşünüyorum tabii dediğin gibi. Hatta daha hızlı ve mantıklı olacak gibi. İlk ekran kartını alıp satıcam 3600 3060lı sürebiliyor. Sonrada 3600ü 5600 yapasım var. Biraz daha araştırıp ilana çıkıcam işte. Sağolasın yorumların için.

Top Bottom