Neler Yeni

Bu sistemi almak mantıklımı

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali Yılmaz
Bu sistemi almak mantıklımı bütçem 39 bin
bu parçalar darboğaz olurmu hangi parçaları değiştirebilirim monitörüm 1080p darboğaz olurmu cevap verirseniz sevinirim

Redieew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Mehmet Ali Avcı
bu parçalar darboğaz olurmu hangi parçaları değiştirebilirim monitörüm 1080p darboğaz olurmu cevap verirseniz sevinirim

Bütçen kısıtlı olduğu için düzenlemedim ama ana kartı biostar yaparak en azından ileriye dönük ram ekleyebilirsin.İtopyadaki sisteme göre katbekat daha karlı olacaktır.Yine almanı önermem itopyadaki sistemi çünkü daha geçenlerde jahrein boss sistemi gelmişti yanılmıyosam 34k ya öyle bi sistem de bekleyebiirsin 4070li.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bütçen kısıtlı olduğu için düzenlemedim ama ana kartı biostar yaparak en azından ileriye dönük ram ekleyebilirsin.İtopyadaki sisteme göre katbekat daha karlı olacaktır.Yine almanı önermem itopyadaki sistemi çünkü daha geçenlerde jahrein boss sistemi gelmişti yanılmıyosam 34k ya öyle bi sistem de bekleyebiirsin 4070li.
4070 1080p de zorlamazmı darboğaaz olmazmı hem jahrein bilgisayarı çıktıysa atabilirmisiniz

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Mert Camran

bu sistem değil de biraz daha iyiye hazır sistemler de var forumdaki arkadaşlar çok önermişti sistemleri

Nixist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Enes

Hocam hızlıca bakındım ve bunu gördüm.Hazır sistem satan sitelerde siz kendiniz de araştırabilirsiniz.Bu bütçede 4060'tan çok daha iyi bir sistem alınabilir.Arkadaşın attığı 4070 super çok iyi ama bütçeniz nedeniyle diğer sistem parçaları biraz kötü kalıyor.7800XT bu bütçede dengeli bir tercih olacaktır.İşlemci tarafında da Ryzen 5 7500F öneririm.

Redieew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Mehmet Ali Avcı
4070 1080p de zorlamazmı darboğaaz olmazmı hem jahrein bilgisayarı çıktıysa atabilirmisiniz
Sistem buydu ama stok olmadığı için ekran kartı seçilemiyor 34k idi fiyatı.Eğer beklerim diyorsan böyle sistem kovalayabilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,078
Üyeler
157,191
Son üye
dillim
Top Bottom