Neler Yeni

Bu sistemi satın alacağım. Sizce almalı mıyım?

Aefres

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mücahit Demir
Bütçe
22.300
Herkese merhaba.
Arkadaşlar bu sistemi almak istiyorum. Aşağı yukarı bütçemi de bu fiyat belirledim. Sizce bu sistemi almalı mıyım? İleride parça güncellemesi yaparım. Beni 2 ya da 3 yıl idare etse yeter diye düşünüyorum.
Ayrıca burada darboğaz yapan parça hangisi? parça değiştirmeli miyim? Aynı fiyata daha iyi bir sistem var mı? Anakartı ileride değiştirmek istemiyorum sizce anakartı değiştirmeli miyim?

Fiyatı 22.336TL

Ekler

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    104.6 KB · Hit: 53

darkweel99

80+ Bronze
Herkese merhaba.
Arkadaşlar bu sistemi almak istiyorum. Aşağı yukarı bütçemi de bu fiyat belirledim. Sizce bu sistemi almalı mıyım? İleride parça güncellemesi yaparım. Beni 2 ya da 3 yıl idare etse yeter diye düşünüyorum.
Ayrıca burada darboğaz yapan parça hangisi? parça değiştirmeli miyim? Aynı fiyata daha iyi bir sistem var mı? Anakartı ileride değiştirmek istemiyorum sizce anakartı değiştirmeli miyim?

Fiyatı 22.336TL
R5 5500 :(

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,874
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Ekran kartı sisteme siritmis. İslemcigi yükseltmen lazım. Sistem çıkaran sayfaları takip etsen bu fiyata daha iyisini alabilecegini düşünüyorum.

yolyordam35

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
706
İsim
Celal Smyrna
Herkese merhaba.

Fiyatı 22.336TL

işlemciyi 5600mpk
anakartı asrock b450m-hdv
rami corsair vengeance lpx 2x8gb 3600mhz cl18
ssdyi agi 1tb 3470/3130mhz yapıp

19.999tl ye alabilirsin.

Aefres

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mücahit Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartı sisteme siritmis. İslemcigi yükseltmen lazım. Sistem çıkaran sayfaları takip etsen bu fiyata daha iyisini alabilecegini düşünüyorum.teş
teşekkürler cevap için. bütçem bu civarlarda sizin bildiğiniz bir sistem var mı suan? açıkcası çalıştığım için youberlerin sınırlı stoklu kasalarını almam çok zor. ve sistemler hakkında benden daha bilgilisiniz. ben ne yaparsam yapayım bir yerde yanlışlıklar olacaktır. lütfen bana bir kasa önerin. yada şuan satın almayıp beklemeli miyiim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

işlemciyi 5600mpk
anakartı asrock b450m-hdv
rami corsair vengeance lpx 2x8gb 3600mhz cl18
ssdyi agi 1tb 3470/3130mhz yapıp

19.999tl ye alabilirsin.
çevren okadar çok amd gpu kullanan var ki. kimse bana tavsiye etmiyor. şuanlık amd düşünmüyorum. daha farklı bir sistem varsa tavsiyenize kulak asabilirim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,508
Üyeler
152,685
Son üye
kyra3437
Top Bottom