Neler Yeni

bu sistemlerden hangisini almalıyım

Talha Celik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Talha Çelik

Risper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
mustafa erbalcı
çok benzer sistemler gain ward 4060 a dahi çok bir bilgim yok fakat asus dualın soğutma performansının çok iyi olduğunu duydum ram olarak pc kolikteki 3600 mhz diğeri 3200 çok fark yaratmaz fakat 3600 tabi daha iyi kasa olarakta pckolikteki thermaltake çok duyulan bir marka kaliteli olduğunu düşünüyorum arda şunu al şunu alma denilecek kadar bir fark yok hangisi almak istersen alabilirsin

Talha Celik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Talha Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çok benzer sistemler gain ward 4060 a dahi çok bir bilgim yok fakat asus dualın soğutma performansının çok iyi olduğunu duydum ram olarak pc kolikteki 3600 mhz diğeri 3200 çok fark yaratmaz fakat 3600 tabi daha iyi kasa olarakta pckolikteki thermaltake çok duyulan bir marka kaliteli olduğunu düşünüyorum arda şunu al şunu alma denilecek kadar bir fark yok hangisi almak istersen alabilirsin
hocam ilerde ki zamanda m2 arttırabilecğim olanakdan dolayı ramlari 32ye çekim anakartıda b550 yapıp pckolik sistemini aldım

Risper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
mustafa erbalcı
iyi bir karar olmuş 4 ram slotu olduğu için artırırken önceki ramler çöpe gitmez yanına takarsın zaten 2 m2 ssd slotu var gainward da zaten palitin alt markası kötü bir marka değil iyi günlerde kullan

Top Bottom