Neler Yeni

Bu Siteye Ulaşılamıyor Hatası

Yasir

80+
Bu siteye ulaşılamıyor hatası.Bu hatayı çoğu sitede alıyorum internetten bir sürü yol denedim ama hiçbirinde olmadı bilen varsa yardımcı olabilir mi?Mesela aynı site telefonda açılıyo pcde açılmıyo.

BeKo'O

80+ Silver
Bu siteye ulaşılamıyor hatası.Bu hatayı çoğu sitede alıyorum internetten bir sürü yol denedim ama hiçbirinde olmadı bilen varsa yardımcı olabilir mi?Mesela aynı site telefonda açılıyo pcde açılmıyo.
Modem fişini çek PC'yi kapat modem fişini en az 1 dk sonra geri tak. Ben böyle modemi sıfırlayıp çözmüştüm düzelmişti

Yasir

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Modem fişini çek PC'yi kapat modem fişini en az 1 dk sonra geri tak. Ben böyle modemi sıfırlayıp çözmüştüm düzelmişti
denim bakalım
Mesaj otomatik birleştirildi:

işe yaramadı.

BeKo'O

80+ Silver

Burdakileri sırasıyla dene yine olmaz ise anakartının sitesinden son çıkan internet (Realtek-Lan) sürücülerini indirmeyi deneyebilirsin.

Yasir

80+

BeKo'O

80+ Silver

Yasir

80+
Hocam fikir kalmadı aklımda, modeme komple reset atmayı deneyebilirsiniz. Hangi sitede alıyorsunuz

Hocam fikir kalmadı aklımda, modeme komple reset atmayı deneyebilirsiniz. Hangi sitede alıyorsunuz mesela?
Reis yinede ilgilendiğin için saol ama olmadı.Mesela facebook youtube gibi sitelere giriyor ama maç izlemek için sitelere giremiyorum mobilde giriyor pcde girmiyor anlamadım bende.

DOKTOR🥼

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Resad
Instagram
resad.sadiqov29
Steam
Authority6655
Reis yinede ilgilendiğin için saol ama olmadı.Mesela facebook youtube gibi sitelere giriyor ama maç izlemek için sitelere giremiyorum mobilde giriyor pcde girmiyor anlamadım bende.
Google kullanma opera gx kullana bilirsin

Top Bottom