Neler Yeni

Bu tablette neler yapılır ne önerirsiniz?

samsung galaxy tab e smt 560 marka bir tabletim var biraz eski bir tablet android 4.4.4 kitkat sürümlü içine yeni ve güzel oyunlar yüklenmiyor oyun dışında bu tablette neler yapılır ne önerirsiniz?

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Musa ÖZ
samsung galaxy tab e smt 560 marka bir tabletim var biraz eski bir tablet android 4.4.4 kitkat sürümlü içine yeni ve güzel oyunlar yüklenmiyor oyun dışında bu tablette neler yapılır ne önerirsiniz?
Ders çalışıyorsan youtube için kullanabilirsin. Destekliyorsa udemy için falan kullanabilirsin. Ekranı ve sesi iyiyse dizi film izlenir. Tabletler eğitim için birebir taşımaları laptopdan kolay.

Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
ANIL GÜDÜCÜ

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
İkinci monitörün yoksa ikinci ekran olarak kullanabilirsin android sürümü yeterm bilmiyorum ama.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ders çalışıyorsan youtube için kullanabilirsin. Destekliyorsa udemy için falan kullanabilirsin. Ekranı ve sesi iyiyse dizi film izlenir. Tabletler eğitim için birebir taşımaları laptopdan kolay.
Bu yıl mezuna kaldım dershaneye gideceğim evde ders için kullanabilirim udemy kullanmıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

İkinci monitörün yoksa ikinci ekran olarak kullanabilirsin android sürümü yeterm bilmiyorum ama.
Bilgisayarım dizüstü ikinci ekrana gerek yok onun dışında başka neler yapabilirim bu tablette

Tabletimin ekranı ve sesi iyi 720 p videolar oynatıyor youtube da

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Musa ÖZ
Bu yıl mezuna kaldım dershaneye gideceğim evde ders için kullanabilirim udemy kullanmıyorum

Bilgisayarım dizüstü ikinci ekrana gerek yok onun dışında başka neler yapabilirim bu tablette

Tabletimin ekranı ve sesi iyi 720 p videolar oynatıyor youtube da
Daha ne olsun youtube kullanırsın

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Musa ÖZ
Bildiğiniz güzel filmler var mı varsa bir kaç tane önerir misiniz izlemem için benim çok film dizi izleme alışkanlığım yok hatta hiç yok
The godfather, scarface, shutter island, the hateful eight.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,780
Üyeler
150,759
Son üye
rairaidai
Top Bottom