Neler Yeni

Bu tarz video editi hangi programdan yapabilirim? (editörler bakabilir mi)

leaker001

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Mehmet uygur

linkteki gibi bir video editi hangi programdan yapabilirim ve eğitim videoları varsa link atar mısınız? (bana ücretli yapabilecek varsa bunun gibi bir video örneği atabilir)

yauab

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
termus

linkteki gibi bir video editi hangi programdan yapabilirim ve eğitim videoları varsa link atar mısınız? (bana ücretli yapabilecek varsa bunun gibi bir video örneği atabilir)
eğer hiç bilmiyorsan çok zamanını alır davinci resolve la yapabilirsin rahatlıkla ama kullanımı bir tık zor eğer çok profesyonel olmasada olur diyorsan capcut ile idare edersin gayet basit bir program alternatif olarak Shotcut kullanabilirsin bır tık daha zor

leaker001

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Mehmet uygur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bunlar hazır animasyonlar değil mi yani bence öyledir, bu tarz animasyonların fontların olduğu bir program olsa yeter. edit yapmayı biliyorum

Lgoyü

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
662
İsim
Enes
Bir film dizi editörü olarak söylüyorum yapması en basit edit türü sadece text ve 1-2 efekt var bide twixtor o kadar after effects premier proya felan hiç gerek yok capcuttan bile yapılır ama daha profesyonel bir şey istiyorsan pc den yapabilirsin

leaker001

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Mehmet uygur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir film dizi editörü olarak söylüyorum yapması en basit edit türü sadece text ve 1-2 efekt var bide twixtor o kadar after effects premier proya felan hiç gerek yok capcuttan bile yapılır ama daha profesyonel bir şey istiyorsan pc den yapabilirsin
pc den yapacağım hocam bu tarz 60 saniyelik editler için.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,405
Üyeler
141,130
Son üye
beyazogluuu
Top Bottom