Neler Yeni

Bu Tıraş makinesi nasıldır

MINDWIDE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
MINDWIDE
İyi forumlar. Bu makine sakal ve bıyığı 0 alır mı, yada da yerine sakal ve bıyık için önerebileceğiniz tıraş makinesi var mıdır?

eyupseker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,571
İsim
Eyüp Şeker
Instagram
eyup.seker.545
Steam
eyupseker6161

MINDWIDE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
MINDWIDE
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer bütçeini 600TL ye çıkartabilirsen, jilete en yakın alan tıraş makinesi bu dur:
6 aydır kullanmaktayım cidden jilete çok yakın bir performans veriyor.
hocam diğerinin başlığı yuvarlak ve tırtıklı. Bu ise normal başlık şekline sahip.
elimde bu makine var. yine de tavsiye eder misiniz phlipps'i yoksa yuvarlak bir model mi alayım

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,791
İsim
göksel yurtcan
hocam diğerinin başlığı yuvarlak ve tırtıklı. Bu ise normal başlık şekline sahip.
elimde bu makine var. yine de tavsiye eder misiniz phlipps'i yoksa yuvarlak bir model mi alayım
arkadaşın attığı philips tam jilet gibi alıyor fakat başlığının 6ay/1 yıl gibi değişesi gerekiyor diye biliyorum sizin attığınız xiaomi makinenin philiips olanını kullanıyorum oda güzel alıyor ama tabi xiaomi nasıldır bilmiyor gold masteden den iyi olacağı kesim ama

MINDWIDE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
MINDWIDE
Teşekkür ederim hocam. Yuvarlak başlıklı olan içime sindi gibi. Değerlendireceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşın attığı philips tam jilet gibi alıyor fakat başlığının 6ay/1 yıl gibi değişesi gerekiyor diye biliyorum sizin attığınız xiaomi makinenin philiips olanını kullanıyorum oda güzel alıyor ama tabi xiaomi nasıldır bilmiyor gold masteden den iyi olacağı kesim ama
bir de yuvarlak başlıktan siz memnun musunuz acaba? Beğenmediğiniz bir olumsuz yönü var mı

kullandığınız modeli de linkleyebilirsiniz

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,791
İsim
göksel yurtcan
Teşekkür ederim hocam. Yuvarlak başlıklı olan içime sindi gibi. Değerlendireceğim

bir de yuvarlak başlıktan siz memnun musunuz acaba? Beğenmediğiniz bir olumsuz yönü var mı
ben memnunum hocam 6 aydır kullanıyorum jilet gibi almıyor ama kirlide bırakmıyor 2 günde 1 almak gerekiyor çok babyface istiyorsanız güzel makine ben memnunum

MINDWIDE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
MINDWIDE
teşekkür ederim hocam. Bu tip makine kullanan başkaları da varsa tecrübelerini paylaşırlarsa çok memnun olurum

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
İyi forumlar. Bu makine sakal ve bıyığı 0 alır mı, yada da yerine sakal ve bıyık için önerebileceğiniz tıraş makinesi var mıdır?
Philips oneblade alın devlet memuru vs. iseniz

Goldmaster kullandım daha önce çok felaket tahriş etti cildimi tavsiye etmiyorum markayı açıkçası

MINDWIDE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
MINDWIDE
Philips oneblade alın devlet memuru vs. iseniz

Goldmaster kullandım daha önce çok felaket tahriş etti cildimi tavsiye etmiyorum markayı açıkçası
Teşekkürler hocam. Yorumlarda gördüğüm kadarıyla tam 0 almıyormuş. Siz kullandınız mı nasıl alıyor? Yuvarlak başlıklı olan makineyi mi almalıyım?

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
Teşekkürler hocam. Yorumlarda gördüğüm kadarıyla tam 0 almıyormuş. Siz kullandınız mı nasıl alıyor? Yuvarlak başlıklı olan makineyi mi almalıyım?
Philips oneblade sakalın taş gibi değilse sıfır alır askerim ben kullanıyorum
Philips oneblade'in ucunu değiştirmeyen zırtolardır onu yazan ucu jilet bildiğimiz o yüzden köreliyor değişmesi gerekiyor zaman zaman
yuvarlak olanlardan falan daha iyidir

Top Bottom