Neler Yeni

Bu toplama bilgisayar ve monitör alınır mı?

atakan22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Atakan
Arkadaşlar merhaba!

Öncelikle forumda yeniyim. Toplamda 14.000 TL bütçem var. Aşağıda linkini atmış olduğum kasa ve monitörü satın almak istiyorum. İnternette daha uygun fiyatlı olanları var fakat yaşadığım yerde kargo firmalarına güvenemiyorum. Linklerini vermiş olduğum toplama bilgisayar ve monitör CSGO, ETS2, GTA V vb. tarzda oyunları oynatır mı? Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

Monitör: https://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-d24-20-23-8-75hz-freesync-monitor.html
Kasa: https://www.vatanbilgisayar.com/int...g-prime-h510m-k-kioxia-480gb-ssd-8gb-ram.html

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,032
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye

batuu123

80+ Bronze
Sistem alınmaz
bu kadar ucuz olmasının mantıklı açıklaması var mı geçen sene 12 bine aynı sistem özelliklerini almıştım ama o zaman dolar 16ydı yani şimdi daha ucuz üstelik dolar 28

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,032
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
bu kadar ucuz olmasının mantıklı açıklaması var mı geçen sene 12 bine aynı sistem özelliklerini almıştım ama o zaman dolar 16ydı yani şimdi daha ucuz üstelik dolar 28
Buna rakip savaşı diyoruz yada kampanyada diyebilirsin mesela x firması gider aynı sistemi 16k'dan satar ama x firması vardır onun rakibi gidip 12k'dan satar hem kendine müşteri kazandırır hemde kendine çekmiş olur yani gidip 12k diye sana farklı parça yolamıcaklar :D aslında olması gereken fiyatı bu

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
732
İsim
Semi kaan Çakır
yeni kartlar çıktı bunlar eski nesile doğru kayıyor yavaşça

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,153
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Aşşağı yukarı aynı özellikte ki bilgisayarı ben dolar 11ken 11kya almıştın. Yenileri çıktıkça eskisi ucuzlar. Üstüne AMD ekran kartlı ise daha çok değer kaybediyor Nvidia sistemlere göre. Yine de en büyük etkisi teknolojinin ilerlemesi, yenisi çıktıkça eskisi ucuzlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,652
Üyeler
141,736
Son üye
xxstormxx
Top Bottom