Neler Yeni

Yardım Bu Valiz Alınır Mı Sizce ?

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,174
İsim
Batuhan

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,223
İsim
Efecan
Beyler Kampanyada Bu Renk Olduğu İçin Malum Bu Rengi Alırsam Alabilirim .

550 TL'ye Denk Geliyor 😅

Sizce Nasıldır Alınır Mı ?

Hocam bende farklı bi mağazadan belli bi alışveriş yaptığım için bu tip bi valizi hemen hemen sizle aynı fiyata aldım malzeme kalitesi pek iyi değil söyleyeyim ayaklar uzun kullanımda idare edecek gibi durmuyor ki zaten bu valizlerin ederi budur bence alışveriş ayağına ederi fiyata satıyorlar alanı gayet iyi çok bi beklentiniz olmayacaksa yapıştırın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bende farklı bi mağazadan belli bi alışveriş yaptığım için bu tip bi valizi hemen hemen sizle aynı fiyata aldım malzeme kalitesi pek iyi değil söyleyeyim ayaklar uzun kullanımda idare edecek gibi durmuyor ki zaten bu valizlerin ederi budur bence alışveriş ayağına ederi fiyata satıyorlar alanı gayet iyi çok bi beklentiniz olmayacaksa yapıştırın
İki konuyada olumsuz yorum yaptım ancak gerçekler :D

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,174
İsim
Batuhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Valla Büyük Boy Piyasasını Bakmak Lazım Dediğin Gibi İndirim Ayağına Tongaya Gelmeyelim :)

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,223
İsim
Efecan

bendekide bu hocam karşıma çıktı sizinkine bakarken

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,174
İsim
Batuhan
bendekide bu hocam karşıma çıktı sizinkine bakarken
Bende Gri Modeli Almak İsterdim Ama Kampanya Karşılamıyor :)

Siz Tavsiye Edermisiniz Bu Fiyatlara Bu Ürünü ?

Ayrıca Sizinki Kaç Yıllık ?

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,223
İsim
Efecan
Valla Büyük Boy Piyasasını Bakmak Lazım Dediğin Gibi İndirim Ayağına Tongaya Gelmeyelim :)
Malzeme kaliteleri gerçekten güven vermiyor her anlamda 500 kağıda bu boyda bi valiz için okey ama uzun ve tam yükte nasıl olur bilemedim bende henüz 1 kere kullandım uçakta patlamadığı için mutluyum

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,174
İsim
Batuhan
Malzeme kaliteleri gerçekten güven vermiyor her anlamda 500 kağıda bu boyda bi valiz için okey ama uzun ve tam yükte nasıl olur bilemedim bende henüz 1 kere kullandım uçakta patlamadığı için mutluyum
Bu Fiyatlara Kabin Boy Var .

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,223
İsim
Efecan
Bu Neden Girmezki Kampanyaya .

Çok Güzelmiş .

Hocam bunlar babadır işte fiyatını hakeder arkadaşımda sarısı var set halinde kalitesi çok iyi

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,174
İsim
Batuhan
Hocam bunlar babadır işte fiyatını hakeder arkadaşımda sarısı var set halinde kalitesi çok iyi
Set Halini Gerektirecek Kadar Gezi Yapmıyorum .

😅

Hacmini Kaç Acaba Biliyormusun ?

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,223
İsim
Efecan
Set Halini Gerektirecek Kadar Gezi Yapmıyorum .

😅
Hocam öyle düşünmeyin o setin hepsiyle yolculuk yapmıyor uzun vadeli git gel yapacağı zaman büyük boy kullanıyor tatil veya bi kaç haftalık yolculukta orta bir kaç günlükte ise kabin boy olanını kullanıyor almışken fiyatı uygunsa set her zaman iyidir hocam

Hocam öyle düşünmeyin o setin hepsiyle yolculuk yapmıyor uzun vadeli git gel yapacağı zaman büyük boy kullanıyor tatil veya bi kaç haftalık yolculukta orta bir kaç günlükte ise kabin boy olanını kullanıyor almışken fiyatı uygunsa set her zaman iyidir hocam
mesela benim bi 2-3 günlüğüne istanbula gitmem lazım haftaya cuma ödünç alacağım kabin olanını ondan

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,174
İsim
Batuhan

mesela benim bi 2-3 günlüğüne istanbula gitmem lazım haftaya cuma ödünç alacağım kabin olanını ondan
Setler Pahalı Ya .

Ben Uzun Seyehatte Büyük Boy Alıp Kısa Seyehatte Küçük Valiz Tarzı Düşünüyorum .

😅

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,223
İsim
Efecan
Setler Pahalı Ya .

Ben Uzun Seyehatte Büyük Boy Alıp Kısa Seyehatte Küçük Valiz Tarzı Düşünüyorum .

😅
Belki sadece büyük küçüklü bulursunuz hocam ayrı ayrı ve beraber fiyat karşılaştırması yapıp alın derim kolay gelsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,965
Üyeler
140,736
Son üye
Exxx
Top Bottom