Neler Yeni

Yardım Bu Wifi sinyal güçlendirici iyi midir?

Frkn833

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Furkan
Buna da bakabilirsin. Birkaç aydır kullanıyorum memnunum.
Onuda gördüm aslında ama oda 2.4 ghz valla bilmiyom 2.4 mü almalıyım 5 mi 2.4 şuan 3 kişi kullanıyor. Bide ben bağlanınca 4 olucak hızı ister istemez yavaşlar diye düşünüyorum. 5 ghz ile düşmez heralde pek anlamam ama 5 ghz nin daha hızlı olduğunu duymuştum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nasıl yok? 2.4GHz çok fena parazit yapıyor. Üstüne de 30Mbps civarından fazla hızları düzgün veremiyor.
3 kişi 2.4 bağlanıyor evde birde ben bağlanınca sanırım hız düşmesi olur. 5 ghz bağlanınca olmaz diye düşünüyorum bu doğru mu yinede düşer mi. 5ghz için 2 katı para vermeye gerek var mı?

arkadasın önerdiği xiaomi kullanıyorum 3 yıldır müq
Evde kaç kişi wifi bağlı normal modeme v.s bu cihaza değil hocam. Birde hızı düşmesi bağlantı kopması yaşadın mı hiç

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Yaman Kurşun
xiomiyi kullanıyorum ev içinde sorun çıkmıyor

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Batın Köse
Neyle çakışabiliyor mesela ve 5ghz çakışmıyor mu?
yok 2.4ghz 5ghz ile cakismaz demek istedigim soyle mesala wireless bir kulakliginniz var genellikle 2.4ghz olurlar eger sende 2.4ghz internetinne bagliysan cakisma yaparlar paket kaybina sebeb olur oyun oynayamaz dereceye gelirsin bunun icin 5ghz gerekli

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
635
İsim
Furkan
yok 2.4ghz 5ghz ile cakismaz demek istedigim soyle mesala wireless bir kulakliginniz var genellikle 2.4ghz olurlar eger sende 2.4ghz internetinne bagliysan cakisma yaparlar paket kaybina sebeb olur oyun oynayamaz dereceye gelirsin bunun icin 5ghz gerekli
anladım. kulaklık yok ama superliht mouse var oda yapabilir kulaklık v.s de düşünüyorum. o yüzden 5 ghz almam daha iyi olabilir. ben pcde kullanmayacam telefonda kullanıcam pc ye kablolu bağlıyorum ama yinede çakışma yapabilir dediğiniz gibi. 5 ghz şart gibi almışken

bide bu 3 ünden hangisi daha iyi veya fp başka var mı?

3 ünü karşılaştırdım bazı şeyleri farklı ama o farklar önemli mi anlamadım

telefonda kullanıcam sadece ben birşeyler izlerken donma yapıyor. hem sinyalden dolayı yapıyor bide birileri bağlıyken düşermi hızı bilmiyorum. 5ghz de modemde 2,4 e bağlıyken 5 ghz farkı düşer mi bilmiyorum

Son düzenleme:

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Yaman Kurşun
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
kadir
xiomi wifi pro öneririm. hem daha uygun tam f/p bence.
hocam bunu koridordaki prize taktım diyelim. modeme wifi ile bağlanacak sonucta. koridordaki wifi değeri atıyorum 30mb ise priz yanındaki odaya ozaman daha düşük mb sinyali verecek değil mi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,937
Üyeler
141,366
Son üye
Recep19o3
Top Bottom