Neler Yeni

Yardım Bütçeme uygun monitör önerisi arıyorum.

Enkaren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Python,JavaScript,C#,C++,HTML,CSS,Teknoloji,Bilgisayar Bileşenleri,İngilizce,Almanca,Uzay Bilimleri
Bütçe
5500
Direk konuya giricem 5.5k'ya bir monitör arıyorum aradığım özellikler 144hz,fast ips,1920x1080 çözünürlük,1ms renk canlılığına önem veriyorum.

baran'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
İsmail baran
Instagram
ismail.baranq

Enkaren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Python,JavaScript,C#,C++,HTML,CSS,Teknoloji,Bilgisayar Bileşenleri,İngilizce,Almanca,Uzay Bilimleri
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Enkaren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
"SS IPS" ile "Fast IPS" aynı şey midir hocalarım ?

Enkaren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Evet, ikisi de pazarlama tekniği.

24g2spu veya 24g2spae + monitör standı alabilirsin.

1ms'te pazarlama tekniği, gerçek kullanımda 1ms veremez OLED ya da 500Hz monitör almıyorsanız.
Hocam yazdığınız aoc monitörler güzel ama bunlar yeteri kadar iyi renk canlılığı verirlermi birde ekran kartım nvidea olduğu için g-sync olması daha iyi olur hocam kendimde biraz araştırdım bu monitörleri buldum bunlarada bakabilirmisiniz

G24F-2 şuan aklım bu ve​

VG249Q3A bunda​

GB-2717FF​

R25I-30​

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Hocam yazdığınız aoc monitörler güzel ama bunlar yeteri kadar iyi renk canlılığı verirlermi birde ekran kartım nvidea olduğu için g-sync olması daha iyi olur hocam kendimde biraz araştırdım bu monitörleri buldum bunlarada bakabilirmisiniz

G24F-2 şuan aklım bu ve​

VG249Q3A bunda​

GB-2717FF​

R25I-30​

VG249Q3A ve GB-2717FF'i almak için bir neden yok. G24F-2'nin üst modeli zaten attığım AOC. R25i-30'da alınabilir ama AOC yerine r25i önermem için daha detaylı incelemeleri çıkması lazım. Aynı paneli kullanan Omen 25i bu fiyata satılsa onu önerirdim.

Enkaren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
VG249Q3A ve GB-2717FF'i almak için bir neden yok. G24F-2'nin üst modeli zaten attığım AOC. R25i-30'da alınabilir ama AOC yerine r25i önermem için daha detaylı incelemeleri çıkması lazım. Aynı paneli kullanan Omen 25i bu fiyata satılsa onu önerirdim.
Hocam dediklerinize göre şuan 24G2SPU var ama bundada düz ips var fast ips olmadığı için yırtılmalar oluşma ihtimali yokmu birde VG249Q3Ada güzel değilmi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Bora Sunal
Direk konuya giricem 5.5k'ya bir monitör arıyorum aradığım özellikler 144hz,fast ips,1920x1080 çözünürlük,1ms renk canlılığına önem veriyorum.
Aoc hariç hepsini alabilirsin. İtopya’dan sistem topladım ve itopyadan aoc 165 inç monitör aldım bir ay sonra yatay çizgiler monitörde pc kapanırken sesler ve ekranda gölgelenmeler siyah kabarmalar anlık gidip gelme falan yaşamaya başladım

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Hocam dediklerinize göre şuan 24G2SPU var ama bundada düz ips var fast ips olmadığı için yırtılmalar oluşma ihtimali yokmu birde VG249Q3Ada güzel değilmi ?
Hayır, yırtılmayı önleyen Freesync/G-Snyc'dir. VG249Q3A'nın herhangi bir incelemesi yok, dolayısıyla önerebilmek için herhangi bir veri yok elimizde.

1ms GTG, Fast IPS filan işin pazarlaması, onlara göre monitör seçilmez. Sırf Fast IPS ya da 1ms GTG yazdığı için ilgili monitörü önerenleri dikkate almayın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aoc hariç hepsini alabilirsin. İtopya’dan sistem topladım ve itopyadan aoc 165 inç monitör aldım bir ay sonra yatay çizgiler monitörde pc kapanırken sesler ve ekranda gölgelenmeler siyah kabarmalar anlık gidip gelme falan yaşamaya başladım
Monitörü garantiye verdiyseniz iade/değişim raporu çıkmıştır, memnun şekilde kullanan çok kişi var. Size hatalı ürün gelmiş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
hamza ersoy
bütçe ekle diyenleri ben de sevmem ama 1080p monitöre 5.5k bütçe ayırdıysan bence 1k daha koyup 2k 165hz alabilirsi

Enkaren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
bütçe ekle diyenleri ben de sevmem ama 1080p monitöre 5.5k bütçe ayırdıysan bence 1k daha koyup 2k 165hz alabilirsi
Hocam ekran kartım rtx 3060 2k için uygun değil birde ekrandaki renklerin canlı olmasını istiyorm 2k yaparsam o seçenek kalkıcak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

AOC'un hangi modeliydi o aldığınz model

Son düzenleme:

Salihayaz

80+ Bronze
Selam Dostum ASUS VG249Q3A Modeline bir göz at fiyat performansdır . 180 hz IPS VE 1 MS GTG

Top Bottom