Neler Yeni

Büyük Mouse Anketi! En Sevilen Fare Oylaması

En sevdiğiniz mouse modeli

• Oy kullanan toplam üye
    145

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,698
İsim
Eren Güven
Evet arkadaşlar bugüne kadar kullandığınız ve en çok beğendiğiniz mouse modeli hangisi?
Ankete ekleyemediğim bir sürü model vardır illa ki. En çok kullanılan mouseları eklemeye çalıştım ama tüm modelleri koymak pek mümkün değil gibi :D Eğer sevdiğiniz mouse ankette yoksa yorumlarda belirtin lütfen.
(Kesin çok iyi en az bir modeli eklemeyi unuttum ama hayırlısı, linçler gelir birazdan)
Not: Anketin amacı teknik olarak en iyi mouse yi sormak değildir. Mouseların ne kadar iyi veya pahalı olduğuna bakılmaksızın kullanıcısını en çok memnun eden mouse yi oyluyoruz

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Batuhan Öpöz
Vgn i unutmuşsunuz ayıp oluyor ama 😂 şaka bi yana hepsi güzel modeller ama benim favorim vgn dragonfly

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,698
İsim
Eren Güven
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,698
İsim
Eren Güven
Oylama aşağı yukarı beklediğim gibi gidiyor, dragonfly ı hesaba katmamıştım sadece

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
yağmur yıldırım
Evet arkadaşlar bugüne kadar kullandığınız ve en çok beğendiğiniz mouse modeli hangisi?
Ankete ekleyemediğim bir sürü model vardır illa ki. En çok kullanılan mouseları eklemeye çalıştım ama tüm modelleri koymak pek mümkün değil gibi :D Eğer sevdiğiniz mouse ankette yoksa yorumlarda belirtin lütfen.
(Kesin çok iyi en az bir modeli eklemeyi unuttum ama hayırlısı, linçler gelir birazdan)
Not: Anketin amacı teknik olarak en iyi mouse yi sormak değildir. Mouseların ne kadar iyi veya pahalı olduğuna bakılmaksızın kullanıcısını en çok memnun eden mouse yi oyluyoruz
ben ss prime kullanıyorum çok güzel eğer kablosuza geçecek olursam yine prime wireless alacağım diğerleriyle işkence çekmişim resmen

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,698
İsim
Eren Güven
ben ss prime kullanıyorum çok güzel eğer kablosuza geçecek olursam yine prime wireless alacağım diğerleriyle işkence çekmişim resmen
Kablosuz çok pahalı ama diğer mouselarla rahat edemiyosan düşünülebilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
yağmur yıldırım
delux mouse hakkında bilgi verecek olan varmı o gözüme çarptı

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,698
İsim
Eren Güven
delux mouse hakkında bilgi verecek olan varmı o gözüme çarptı
M800 pro kullandım bir iki ay, şekil olarak prime a benziyo sanırım. Mcu su kötü diyorlar ama ben beğenmiştim mouseyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
yağmur yıldırım
Kablosuz çok pahalı ama diğer mouselarla rahat edemiyosan düşünülebilir
hocam bunun ele oturuşu bana göre mükemmel keşke kablosuz olsa dedirtiyor ama daha iyi seçeneklerede yönelebilirim ilerleyen dönemde ama kesinlikle muazzam bir mouse

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,698
İsim
Eren Güven
hocam bunun ele oturuşu bana göre mükemmel keşke kablosuz olsa dedirtiyor ama daha iyi seçeneklerede yönelebilirim ilerleyen dönemde ama kesinlikle muazzam bir mouse
Elo shape üzerinden prime la benzer şekilli mouselere bakabilirsin. Eğer avuç içi tutuyosan ve elin de orta büyüklüğün üzerindeyse bana göre Gladius ııı wireless Aimpoint ve lamzu thornun üstüne mouse yok şu an piyasada

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,751
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
en f/p değilde en beğendiğim ninjutso sora. herkes ucuz mouse lara oy vermiş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
yağmur yıldırım
M800 pro kullandım bir iki ay, şekil olarak prime a benziyo sanırım. Mcu su kötü diyorlar ama ben beğenmiştim mouseyi
anladım hocam sağolun keşke wireless olsa diyorum ama yönelicem ilerleyen önemde bunda kesinim kablo sıkıyor bir yerden sonra ama prime ın kablosu aşırı hafif kendisi de çok hafif

Top Bottom