Neler Yeni

Büyük Mouse Anketi! En Sevilen Fare Oylaması

En sevdiğiniz mouse modeli

• Oy kullanan toplam üye
    145

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,932
İsim
İsim İSİMOĞLU
BOYLE BİR SEY VARDA BEB NERDEYİM DİYO
01_image_mobile_002.png

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,698
İsim
Eren Güven
en f/p değilde en beğendiğim ninjutso sora. herkes ucuz mouse lara oy vermiş.
Herkesin kullanıp sevdiği mouselarla oy vermesini istedim aslında. Yani bi mouse teknik olarak kötü olabilir, ucuz da olabilir ama kullanıcıya kendini sevdirdiyse aslında iyidir

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
yağmur yıldırım
Eko shape üzerinden prime la benzer şekilli mouselere bakabilirsin. Eğer avuç içi tutuyosan ve elin de orta büyüklüğün üzerindeyse bana göre Gladius ııı wireless Aimpoint ve lamzu thornun üstüne mouse yok şu an piyasada
hocam benim elim malum küçük ama glorious mouse lar güzel tam kavramalık glorius d idi sanırım o da uygun olabilir bana
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eko shape üzerinden prime la benzer şekilli mouselere bakabilirsin. Eğer avuç içi tutuyosan ve elin de orta büyüklüğün üzerindeyse bana göre Gladius ııı wireless Aimpoint ve lamzu thornun üstüne mouse yok şu an piyasada
tam kavrama tutuyorum

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,698
İsim
Eren Güven

Fortunata

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
Uğur Hasmaden
Instagram
ugur_hasmaden
Rival 650 kullanıyorum 2 yıldır, elime oturduğunu hissettiğim nadir mouselardan. Tek sıkıntısı 121 gram olması :D. He bide bunun üzerine kutudan 8 tane 4 gramlık ağırlık çıkıyor bunlarıda takabiliyorsun. Bu kadar ağırlığı koyarken ne düşündüler acaba.

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
yağmur yıldırım
Evet arkadaşlar bugüne kadar kullandığınız ve en çok beğendiğiniz mouse modeli hangisi?
Ankete ekleyemediğim bir sürü model vardır illa ki. En çok kullanılan mouseları eklemeye çalıştım ama tüm modelleri koymak pek mümkün değil gibi :D Eğer sevdiğiniz mouse ankette yoksa yorumlarda belirtin lütfen.
(Kesin çok iyi en az bir modeli eklemeyi unuttum ama hayırlısı, linçler gelir birazdan)
Not: Anketin amacı teknik olarak en iyi mouse yi sormak değildir. Mouseların ne kadar iyi veya pahalı olduğuna bakılmaksızın kullanıcısını en çok memnun eden mouse yi oyluyoruz
hocam varsa mousepad öneriniz 400 TL ye kadar beklerim

Fortunata

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
Uğur Hasmaden
Instagram
ugur_hasmaden
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
yağmur yıldırım

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,698
İsim
Eren Güven

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,698
İsim
Eren Güven
Gladius İıı beklediğimden iyi gidiyo yalnız değilmişim 🤣 dareu fiyatı uygun ve fiyatına göre kaliteli olduğu için iyi satmış heralde. Haste ve lamzu thorna hiç oy çıkmaması beni baya şaşırttı. Thorn yeni çıktığı için çok satılmamış olabilir ama haste in seveni çoktu forumda be

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,927
Üyeler
141,362
Son üye
aselkom24
Top Bottom